piątek, 20 lipca 2012

"LICZBY ŻYCIA" - Violetta Kuklińska-Woźny

Rok wydania: 2012 
Format: 165 x 235 mm 
Ilość stron: 358 
Oprawa: miękka
Wydawnictwo Studio Astropsychologii

OPIS WYDAWCY
Jaki jest związek pomiędzy Twoją karmą a datą Twych narodzin? Jakie powinny być Twoje cele życiowe? Co jest dla ciebie ważne i dlaczego nie jesteś w stanie porozumieć się z partnerem? Co Cię czeka w przyszłości – najbliższej i tej dalszej?

Dla numerologii nie ma rzeczy niemożliwych czy niewiadomych. Przy wykorzystaniu taj prastarej nauki każdy człowiek staje się dla Ciebie łatwy do rozszyfrowania. Dzięki niej poznasz prawdziwe oblicze każdej osoby, pod warunkiem, że zdobędziesz jej datę urodzenia.

Każdy z nas został bowiem zdeterminowany przez moment, w którym się urodziliśmy. Wtedy zapadły najważniejsze decyzje odnośnie ewolucji naszej duszy, naszych celów życiowych, słabych i mocnych stron oraz perspektyw. Dzięki tej książce poznasz prawdziwego siebie jak i wszystkich ze swego otoczenia. Numerologia będzie Twoim osobistym wskaźnikiem mówiącym jasno i wyraźnie, czego możesz się spodziewać po każdej napotkanej osobie.

MOJA OPINIA
Tarot, astrologia, numerologia należą do grona moich zainteresowań... Jednak do tej pory numerologii poświęcałam zdecydowanie najmniej uwagi. Pogłębianie tematu musiałam zakończyć po zdobyciu podstawowych informacji... Dlaczego? Wcale nie dlatego, że nie jest to interesujące zagadnienie! I też nie dlatego, iż brakuje mi chęci czy czasu! Lecz dlatego, że dość ciężko jest znaleźć kompletny, godny polecenia podręcznik, który dobrze wprowadzi interesantów, dokładnie i klarownie przedstawi temat i szczegółowo objaśni zagadnienia bardziej wymagającym czytelnikom.

Większość publikacji przedstawia temat bardzo powierzchownie. Podaje podstawowy sposób wyliczenia swojej drogi życia, następnie krótką charakterystykę przypisaną każdej cyferce i to by było na tyle. Nawet w sieci trzeba się naszukać, żeby znaleźć coś więcej... A przecież numerologia to taki złożony, głęboki temat! Dzięki cyfrom, które rządzą naszym życiem możemy się dowiedzieć bardzo dużo o sobie i innych! Dzięki numerologii poznamy swoje słabe i mocne strony, dowiemy się w jakim zawodzie będziemy czuli się najlepiej, jaki partner będzie dla nas odpowiedni, a także jakie problemy zdrowotne mogą nas spotkać. Długo nie mogłam znaleźć interesującej pozycji przedstawiającej zagadnienie numerologii. Jednak pewnego dnia przyleciała do mnie książka z zaprzyjaźnionego wydawnictwa, która już objętością obiecywała, że znajdę w niej więcej niż się spodziewam!

"Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie i innych" to wartościowa pozycja, która zadowoli bardziej wymagających interesantów, oczekujących więcej niż powierzchownych informacji! Ja jestem miło zaskoczona! Książka ta nauczy każdego, jak wyliczyć swoją liczbę życia, a następnie przedstawi dokładną, szczegółową charakterystykę osobowości osoby urodzonej pod każdą cyfrą! Zaczynając od lat dzieciństwa i wczesnej młodości, kończąc na późnym okresie starości!

Każda charakterystyka jest napisana bardzo wyczerpująco i zawiera informacje takie jak: główne cechy osobowości, nasze wady i zalety, predyspozycje, podejście do pracy, rodziny, partnerstwa. Jest też wskazany partner jaki jest najbardziej odpowiedni dla osób z poszczególną wibracją liczbową. Ponadto dowiemy się jakie wibracje niesie nam dzień naszego urodzenia!

Ta książka to niemal kompendium wiedzy numerologicznej! Dokładne, szczegółowe opisy, wyczerpujące informacje! Pomocnicze rysunki, tabele. A wszystko to schowane w jednej książce, która zachęca czytelnika również szatą graficzną! Masa niezbędnych informacji, a wszystko to posegregowane w rozdziały. Rozmieszczone w idealnym porządku! Bardzo zachęcająca pozycja! Jedyne czego było mi brak w tej pozycji, to dodatkowy rozdział o numerologii ukrytej w naszych imionach i nazwiskach.
Więc zachęcam do odkrycia liczb, które rządzą Waszym życiem! Ta książka doskonale wprowadzi Was w ten tajemniczy świat liczb i dzięki niej dowiecie się o sobie wielu rzeczy! Natomiast dla osób interesujących się numerologią, jest to pozycja obowiązkowa!
Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii
Serdecznie dziękuję!

9 komentarzy:

 1. Po "Liczby życia" raczej nie sięgnę. Nie powiem, że mnie to nie ciekawi, ale nie wierzę w takie coś :D Już wolę karty tarota itp. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaintrygowała mnie ta książka;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie dla mnie. Ale wiem, że jestem siódemką, to już coś:D

  OdpowiedzUsuń
 4. być może w przyszłości sięgnę, ale jeszcze nie teraz

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli zaciekawiła Cię choć trochę bardziej numerologia to mogę polecić jeszcze "Numerologiczny kwadrat Pitagorasa". Sporo tam tego jest i w sumie sama już nie ogarniam czasami. Ale warto przeanalizować troszkę i tę książkę.

  Może kiedyś chwycę i za tę pozycję, póki co nie stać mnie na kupno nowych książek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No nie wiem... Nie przepadam za takimi książkami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Do tej pozycji nie mam przekonania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem strasznie ciekawa, co ta książka powiedziałaby o mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zainteresowałaś mnie ta pozycją, postaram się po nią sięgnąć ;]

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...