czwartek, 26 grudnia 2013

"W szkole nie nauczono mnie biznesu" - Piotr Zarzycki

Gatunek: BIZNES, PORADNIK, MLM
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 152
Oprawa: miękka 
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Dostępność: Talizman.pl


OPIS WYDAWCY
Poznaj sprawdzone sposoby na sukces wynikające z siedemnastoletniego doświadczenia zawodowego Piotra Zarzyckiego. Od zostania milionerem dzieli Cię tylko jeden krok. Poznaj nowy wymiar marketingu i wykorzystaj go do własnych celów. Dowiedz się, jak możesz zostać niezależnym finansowo człowiekiem, któremu niestraszny będzie jakikolwiek kryzys. nie ufaj teoretykom, lecz doświadczonemu praktykowi.

MOJA OPINIA
Biznes... Większości z nas biznes kojarzy się z wielką firmą, i prezesem. Mężczyzną w garniturze, ze skórzaną teczką, wiecznie dzwoniącą komórką w dłoni i kluczykami do mercedesa, lexusa, lub innego równie luksusowego auta. Wielki dom w willowej dzielnicy miasta, konto bankowe i lokata z pokaźną sumą pieniędzy. Wakacje na Teneryfie, Hawajach lub Karaibach i beztroskie dostatnie życie... całkowicie niedostępne dla ciebie, zwykłego człowieka, który urodził się w przeciętnej rodzinie, mieszczącej się w klasie średniej naszego społeczeństwa. Człowieka, który ukończył 2 kierunki studiów i zrobi to co wszyscy - będzie szukał dobrze płatnej pracy na etacie... właśnie u jakiegoś biznesmena :) Jesteś w błędzie! Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz! Masz szansę zbudować własny biznes! A wielkie pieniądze i wolność finansowa jest tuż tuż! Być może taka okazja była już na wyciągnięcie ręki, ale jej nie dostrzegłeś...? Może odrzuciłeś propozycję, która była szansą na Twoje lepsze jutro? Czy wiesz co to jest MLM?

MLM (multi-level marketing) jest to według mnie okazja, której nie można przegapić! Jest to nie raz jedyny sposób na wolność finansową, dla młodego człowieka. Jest to doskonały sposób na zbudowanie własnego biznesu, bez wielkiego wkładu finansowego... świetny sposób na zarabianie pieniędzy wraz z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Kiedy i gdzie się chce. Marketing wielopoziomowy, bo o nim mowa, jest to gałąź sprzedaży bezpośredniej, poza tradycyjną siecią sklepową. Dodatkowo pozwala on swoim sprzedawcom na budowanie własnych struktur współpracowników, a każdy z nich nagradzany jest według obowiązującego w danej firmie planu marketingowego. Jednak bycie wyżej w hierarchii firmowej niekoniecznie oznacza wyższe zarobki, od znajdującego się niżej znajomego.

W dzisiejszych czasach marketing wielopoziomowy rozwija się niezwykle prężnie i szybko, i przewiduje się, że najbliższe kilka lat, będzie przełomowym okresem. Społeczeństwo niezadowolone z jakości życia, i wysokości zarobków, będzie poszukiwało dodatkowego źródła dochodu. A możliwości finansowe firm działających w systemie MLM są ogromne! Nie przez przypadek nazywa się go biznesem XXI wieku! Daje on ludziom wielkie możliwości. Daje szansę na zbudowanie własnego biznesu, z niewielkim wkładem własnym i zdobycie niezależności finansowej. I co najważniejsze, zająć się tym może każdy! Nie ma żadnych ograniczeń... Każdy może to robić, ale nie każdy to zrobi! :)

Aby odnieść sukces w marketingu sieciowym nie wystarczy zacząć i czekać na cud. Jest to świetna szkoła biznesu, pracy nad sobą i nad swoim charakterem. Choć nie jest to trudne, wymaga to jednak trochę wysiłku, samodyscypliny, wytrwałości i zaangażowania, a nie każdego na to stać. Zdawać by się mogło, że skoro do zarobienia są duże pieniądze, to większość ludzi zdecydowałaby się poświęcić. Nic bardziej mylnego... Przecież tak wygodnie leży się na kanapie... :)

Jednak z myślą o tych, których stać na odrobinę wysiłku i poważnie myślą o swojej przyszłości finansowej, powstała książka "W szkole nie nauczono mnie biznesu". Jest to lektura obowiązkowa dla tych wszystkich, którzy działają w marketingu wielopoziomowym i chcieliby osiągnąć jak najwięcej. Autor, Piotr Zarzycki, odnosi wielkie sukcesy w MLM w Polsce. W zaledwie kilka miesięcy stał się niekwestionowanym liderem! Zrezygnował z etatu nauczyciela i zajął się wyłącznie marketingiem sieciowym, robiąc z niego jedyne źródło dochodu. W swojej książce dzieli się z nami zdobytą wiedzą, mówi jak działać, aby w jak najkrótszym czasie uzyskać zadowalające rezultaty. I choć książka jest niewielkich rozmiarów, bo liczy zaledwie 150 stron, znajdziemy w niej mnóstwo wartościowych informacji! Autor dzieli się z nami nabytym doświadczeniem, oraz pomaga pokonać problemy, z którymi najczęściej spotykają się młodzi działacze MLM. Jednak grunt to nie poddawać się i uparcie dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów! Czas i tak upłynie... a jak znaleźć w sobie wystarczające pokłady motywacji i siły? Wystarczy zajrzeć do tej książki.

Dla mnie była to lektura obowiązkowa, gdyż sama od kilku miesięcy działam w marketingu wielopoziomowym. Odnoszę już swoje pierwsze sukcesy, jednak wiem, że nadal daleka droga przede mną! Podjęłam wyzwanie i ruszyłam ścieżką ku spełnieniu marzeń i ta droga pochłonęła mnie, niemal bez reszty! Wiem o co walczę, wiem jakie MLM otwiera przede mną możliwości i nie sądzę, żebym była w stanie zrezygnować ze swojej przyszłości. Buduję swój własny biznes. Spodziewam się i oczekuję tylko jednego - sukcesu i zwycięstwa! Stawka jest bardzo wysoka, a porażka w ogóle nie wchodzi w grę! Ja nie wyobrażam sobie, że mogłabym przejść obok tej książki obojętnie... i zdecydowanie każdy działacz MLM powinien przeczytać ją choć raz. A jeśli nie działasz i nie masz z marketingiem sieciowym nic do czynienia? Najwyższy czas dowiedzieć się więcej i zadbać o swoją przyszłość! Jeszcze nie jest za późno...

Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii
Serdecznie dziękuję! 

3 komentarze:

  1. Znajoma opowiadała mi o MLM, ale póki co nie mogę się za bardzo do tego przekonać ;P PS. Zupełnie tu u Ciebie inaczej niż jak ostatnim razem byłam. Ale powiesz Tobie szczerze, że bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...