Moja oferta

Masz do mnie pytanie?
Chcesz skorzystać z moich usług?
Skontaktuj się ze mną:
renzub00@wp.pl

Jestem copywriterem i recenzentką z pasją i głową pełną pomysłów. Napiszę dla Ciebie nieszablonowy tekst, dzięki któremu przyciągniesz uwagę, zdobędziesz zainteresowanie czytelnika i nie otrzymasz tytułu nudziarza i sztywniaka ;)

Co oferuję: 
- Oferuję wpisy na blog,
- teksty na stronę www i portale internetowe o różnej tematyce,
- opinie o produktach
- opisy produktów
- recenzje,
- artykuły sponsorowane,
- newsy,
- posty na forach.
- napiszę tekst reklamujący Twój produkt lub usługę,
- wykonam korektę, oraz zredaguję Twoje teksty,
- zaopiekuję się Twoją stroną, blogiem, poprowadzę fanpage, dbając by był regularnie aktualizowany,
- Podejmę się również zleceń polegających na przepisywaniu tekstów i książek.

Dlaczego warto nawiązać ze mną współpracę? 
- Jestem kreatywna, obowiązkowa, dokładna i zawsze rzetelnie wykonuję powierzone mi zadania. Poza tym jestem po prostu prawdziwa w tym co robię. Nie staram się robić nic na siłę, ani nie próbuję udawać kogoś, kim nie jestem. Dzięki temu jestem wiarygodna, godna zaufania i czytelnicy to czują.

- Poprawnie posługuję się językiem ojczystym, posiadam niezbędną wiedzę dotyczącą ortografii, gramatyki oraz stylistyki. Ukończyłam kurs języka angielskiego na uczelni New York Language Center w Nowym Jorku, skąd posiadam certyfikat znajomości języka na poziomie zaawansowanym - C1. Przez wiele lat pracowałam w branży motoryzacyjnej w związku z tym, posiadam podstawową wiedzę z tej dziedziny.

Nieustannie rozwijam swój warsztat i umiejętności. Doszkalam się, by być coraz lepszą w tym co robię i tworzyć teksty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadam lekkie pióro i swój własny niepowtarzalny styl, ze sporą dozą dowcipu, lub delikatnego patosu, w zależności od tematyki, potrzeb i celu, jaki ma osiągnąć pisany tekst. Posiadam lekkie pióro i swój własny niepowtarzalny styl, ze sporą dozą dowcipu, lub delikatnego patosu, w zależności od tematyki, potrzeb i celu, jaki ma osiągnąć pisany tekst.

- Od ponad 8 lat prowadzę bloga, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Świadczy o tym między innymi fakt, że właśnie się na nim znajdujesz ;) Piszę o literaturze, filmie, muzyce. Dotykam tematy macierzyństwa, przyjaźni, związków. Nie boję się również poruszać tematów tabu, które budzą kontrowersje. Wśród moich czytelników ogromną popularnością cieszą się felietony opisujące moje osobiste odczucia z pobytu w Nowym Jorku.

- Jako blogerka z wieloletnim stażem posiadam doświadczenie w pisaniu tekstów, oraz długą listę autorów, wydawnictw i portali internetowych, z którymi dotychczas współpracowałam. Wykonywałam zlecenia na artykuły sponsorowane, wpisy reklamowe, oraz wpisy polecające firmy, usługi i produkty. Mam w dorobku liczne recenzje, których fragmenty widnieją na okładkach książek

.Forma rozliczenia:
- Faktura VAT (przez portal Useme)
- Barter (w wyjątkowych przypadkach)

Wycena:
Każda praca wyceniana jest indywidualnie, w zależności od zakresu pracy, przewidzianych aktywności, ilości i rodzaju zleconego tekstu, oraz czasu potrzebnego na research i wykonanie zlecenia. Nie posiadam sztywnych widełek cenowych, więc wycena zostaje ustalona po konsultacji ze zleceniodawcą.

Z mojej oferty skorzystali:
WYDAWNICTWA: Znak, Nowae Res, Otwarte, Vesper, In Rock, Wydawnictwo Kobiece, Papierowy Księżyc, Pascal, Studio Astropsychologii, Insignis, Initium, Bogaty Ojciec, Illuminatio, Onepress

KSIĘGARNIE: Księgarnia Gandalf, Tania Książka, Antykwariat i Księgarnia Tezeusz,

PORTALE INTERNETOWE: Kumiko, Cafejka, Magiczne lata 90

AUTORZY:
Jacek Getner, Jarosław Kowal, Adrian Bednarek, Wioletta Kuklińska - Woźny, Łukasz Kotkowski, Rafał Lewandowski, Martin Breamer, Edward Strun, Anna Sokalska, Agnieszka i Tobiasz Wilkowie, Ewa Zdunek, Michał Matuszak, Rafał Wicijowski

FIRMY: Eactive


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...