Oferta


COPYWRITING   *   SOCIAL MEDIA MARKETING   *   PROMOCJA I REKLAMA
COPYWRITER... CZYLI KTO?
Dlaczego ja wybrałam copywriting, a Ty powinieneś wybrać właśnie mnie? 

KIEDYŚ... 
Pewnego pięknego dnia usiadłam i zapłakałam nad swoim losem - no może nie do końca, ale ładnie brzmi ;) - Stwierdziłam wówczas, że najwyższy czas uderzyć się w pierś i uczciwie zweryfikować swoje talenty, umiejętności, cechy, predyspozycje, marzenia...  i zastanowić się, kim chcę być kiedy dorosnę... ;) 

Mając za sobą już kilkanaście lat pracy w branży motoryzacyjnej, doświadczenie w biurze, w przedszkolu, a okazjonalnie również w kilku innych miejscach, z pokorą wysłuchałam mojego wewnętrznego samokrytyka, który zupełnie obiektywnie, prześwietlił mnie od góry do dołu... Kobieto, co chciałabyś w życiu robić, aby praca dawała ci radość, satysfakcję i pieniądze? Wynik mógł być tylko jeden...

Laptop... 
klawiatura... 
literki układające się w słowa... 
słowa układające się w zdania...
zdania w tekst...  
copywriting.

Od lat prowadzę bloga. Hobbystycznie. Pisanie sprawia mi przyjemność, relaksuje i odpręża. Od dziecka pisałam pamiętniki, które w okresie dojrzewania, często urozmaicały zbyt spokojne relacje z mamą ;) - "Za naukę byś się wzięła, a nie tylko koleżanki i chłopaki ci w głowie!" - co oczywiście nie było prawdą! ...bo co mnie obchodziły koleżanki?! ;) Wbrew pozorom nie pomyślałam o pisaniu książek, bo nigdy nie miałam ku temu zapędów. Książki wolałam czytać i recenzować. Lubię to robić, robię od lat i sporo pod tym względem osiągnęłam:

- Mam na swoim koncie wiele współprac recenzenckich, długą listę autorów i wydawnictw, dla których recenzuję, a na mój e-mail nieustannie napływają kolejne propozycje.
- Mam za sobą steki opublikowanych postów i mnóstwo pomysłów na kolejne. 
- Mam zapełnione niemal 100 stron felietonami z pobytu w Nowym Jorku, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.   
- Mam za sobą ogromny progres, jaki osiągnęłam od początku "kariery" blogowej, co zaowocowało... 
- ...propozycjami tworzenia tekstów na zlecenie!

Tak! Będę pisać! 
...jak postanowiła, tak też zrobiła ;) 


DZIŚ... 
Klienci twierdzą, że mam lekkie pióro, a moje teksty czyta się szybko i przyjemnie. Z pewnością tak jest ;) Skontaktuj się ze mną, a napiszę dla Ciebie nieszablonowy tekst, dzięki któremu przyciągniesz uwagę i zdobędziesz zainteresowanie czytelnika.

Od dłuższego czasu utrzymuję stałą współpracę z Agencją SEO. Za jej pośrednictwem tworzę teksty dla wielu Klientów działających w branży hotelarskiej, komputerowej, ślubnej, kosmetycznej, finansowej, medycznej, modowej, gastronomicznej, spożywczej, turystycznej i wielu innych. Nawet mechanika i robotyzacja nie są mi obce! ;) Piszę dla nich m.in. teksty blogowe, sponsorowane, opisy produktów i opisy kategorii. 

Ponadto współpracuję z wieloma portalami i agencjami marketingowymi np. Eactive, Critical, Business & Culture, MBridge - Marketing Experts, AIM Media, AFTERWEB. Piszę dla portali FerPay, TwojaAnglia, Magiczne Lata 90... Mogę pisać też dla Ciebie ;) Z przyjemnością przyjmę zlecenia na artykuły sponsorowane, artykuły blogowe, teksty na portale internetowe. Tworzyłam też scenariusze do filmików na YT. Mam w dorobku liczne recenzje książek, których fragmenty widnieją na okładkach. Odnajduję się w wielu branżach o różnej tematyce, nie ograniczam się do wybranych kategorii i nie tworzę w ściśle określonej niszy.

Jako blogerka z wieloletnim stażem posiadam doświadczenie w tworzeniu merytorycznych, chwytliwych tekstów. Poprawnie posługuję się językiem ojczystym, posiadam niezbędną wiedzę dotyczącą ortografii, gramatyki i stylistyki. Posiadam lekkie pióro i własny niepowtarzalny styl. Jestem kreatywna, samodzielna, dokładna i terminowa. Zawsze dotrzymuję ustalonych terminów, a powierzone mi zadania zawsze wykonuję starannie, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Co najważniejsze, jestem autentyczna i szybko zdobywam zaufanie czytelników. Nieustannie rozwijam swój warsztat i umiejętności. Doszkalam się, by być coraz lepszą w tym co robię i dokładam wszelkich starań, aby moje teksty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do tej pory mi się to udaje ;)

Przez kilka lat mieszkałam w Nowym Jorku, gdzie ukończyłam intensywny kurs języka angielskiego na uczelni New York Language Center. Posiadam certyfikat znajomości języka na poziomie zaawansowanym - C1.

Bloga prowadzę od ponad 10 lat i cieszy się on dużym zainteresowaniem. Jest to moje "dziecko", któremu poświęciłam spory kawał mojego życia i włożyłam w niego wiele pracy. To właśnie mój blog najlepiej pokazuje, jak duży progres osiągnęłam przez te wszystkie lata. Od kiedy zaczęłam dbać o merytoryczną wartość stron moich Klientów, poświęcam mu nieco mniej czasu, lecz mimo wszystko nadal ma się świetnie! Znajdziesz tu wiele moich tekstów i poznasz mnie lepiej. Zapraszam!

CENNIK

Opisy produktów – 15 zł netto / 1000 zzs 
Artykuły blogowe – 20 zł netto / 1000 zzs 
Artykuł sponsorowane i marketingowe - 20 zł netto / 1000 zzs 
Artykuły eksperckie i specjalistyczne – 30 zł netto / 1000 zzs 
Artykuły branżowe - 30 zł netto /1000 zzs 
Artykuły dziennikarskie - 40 zł netto / 1000 zzs 
Treści na stronę internetową – od 100 zł netto / za stronę www 
Opieka nad blogiem – do ustalenia indywidualnego 
Wpisy na Facebooku – 25 zł netto /1000 zzs

* Dlaczego tak drogo? Odpowiedź tutaj: 
Cennik copywritera, czyli ile kosztuje tekst i dlaczego tak dużo?  


WSPÓŁPRACUJĘ Z:
- SAMOSEO,
- AFTERWEB,
- Mama-Store,
- Magiczne lata 90,
- Eactive, 
- AIM Media, 
- Critical, 
- Business & Culture, 
- MBridge - Marketing Experts

WYDAWNICTWA, KSIĘGARNIE I AUTORZY

Insignis, Initium, Kampania Mediowa, Znak, Nowae Res, Otwarte, Vesper, In Rock, Wydawnictwo Kobiece, Papierowy Księżyc, Pascal, Studio Astropsychologii, Bogaty Ojciec, Illuminatio, Onepress, PWN, Księgarnia Gandalf, Tania Książka, Antykwariat Tezeusz, Jacek Getner, Jarosław Kowal, Adrian Bednarek, Wioletta Kuklińska - Woźny, Łukasz Kotkowski, Rafał Lewandowski, Martin Breamer, Edward Strun, Anna Sokalska, Agnieszka i Tobiasz Wilkowie, Ewa Zdunek, Michał Matuszak, Rafał Wicijowski i inni...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...