środa, 9 października 2019

Jak przechowywać biżuterię? Najładniejsze szkatułki...

szkatułka na biżuterię

W czym przechowywać biżuterię?

Każdy ma swojego bzika... Ja jestem typową kobietą i jak sroka, uwielbiam wszelkie błyskotki. Z zapałem maniaka kolekcjonuję biżuterię. Mam taką kolekcję, że spokojnie obdzieliłabym kilka kobiet i jeszcze sporo by zostało ;) Często przeglądając moje skarby, z zaskoczeniem odkrywam świecidełka, o których już dawno zapomniałam! Uwielbiam biżuterię i bardzo o nią dbam. Dbam zarówno o jej wygląd, jak o to, aby nie niszczyła się i nie zgubiła, bo chyba nie ma nic gorszego, niż nerwowe poszukiwanie biżuterii, przed samym wyjściem z domu. Gdzie moje kolczyki?! Gdzie mój zegarek?! Gdzie ulubiony łańcuszek?! Dlatego, dobra szkatułka na biżuterię jest obowiązkowa! Tym bardziej, że odpowiednie przechowywanie biżuterii, tylko przyczyni się do jej trwałości. Jak przechowywać biżuterię?

Wiem, że wiele kobiet przechowuje swoje skarby ...gdziekolwiek. Najczęściej w nieodpowiednich miejscach. W szufladach, toaletkach i szafkach, czyli wszędzie tam, gdzie są narażone na uszkodzenia, splątanie i zagubienie się w gąszczu tysiąca innych drobiazgów. Ja tego zupełnie nie rozumiem. Biżuteria wykonana ze złota jest przecież sporo warta! Srebrna również. Ale przede wszystkim, biżuteria bardzo często jest unikalna lub ma wartość sentymentalną! Jeśli się zniszczy lub zgubi, to po pierwsze, drugiej takiej nie znajdziesz, a po drugie... Czy chciałabyś zgubić pierścionek, który jest pamiątką po kochanej babci? Założę się, że nie... więc zapewnij mu honorowe miejsce, w którym będzie mógł bezpiecznie czekać, aż go założysz. Zasługuje na to! Tak, jak i reszta Twoich zbiorów. W czym przechowywać biżuterię? Mam dla Ciebie propozycję...


Wybierz swoją skrzynię skarbów! 

Szkatułki, kuferki, kasetki to prawdziwe skrzynie skarbów! Według mnie, najpiękniejszy i najbardziej wyjątkowy egzemplarz jaki możesz znaleźć, to szkatułka na biżuterię ze sklepu Srebropol. Mnie one oczarowały! Jestem nimi zupełnie zauroczona! I są warte polecenia! Przepiękne szkatułki - posrebrzane, cynowane, mosiądzowane i drewniane, po prostu cuda! Ich wieka posiadają oryginalne, bogate zdobienia kwiatowymi motywami i unikatowymi wzorami, przez co wyglądają zjawiskowo! Niektóre kasetki są zamykane na kluczyk, co sprawi, że Twoje cenne drobiazgi będą bezpieczne. Szkatułki z wyglądu przypominają dawne dekoracje ozdabiające pałace i dwory królewskie! Idealne dla każdej damy, szukającej wyjątkowych pojemników, gdzie będzie mogła przechowywać swoją biżuterię. Dostępne są przeróżne wzory. Kasetki imitujące skrzynie ze skarbem piratów, w kształcie serc, prostokątów, szkatułki okrągłe i inne. Mają różne rozmiary, dzięki czemu każda z Was może znaleźć idealną dla siebie.

szkatułka na biżuterię


Szkatułka na biżuterię powinna być pojemna i praktyczna


Masz do wyboru wiele przeróżnych modeli - o różnych kształtach, z jedną dużą komorą, albo przegródkami i szufladkami. Jak się w tym nie pogubić i wybrać tę idealną szkatułkę? Przede wszystkim, oceń ilość swoich zbiorów i weź pod uwagę, że Twoja kolekcja na pewno będzie się jeszcze powiększać. Zastanów się, jak dużego pojemnika będziesz na nią potrzebować. Wystarczy Ci malutkie pudełko, czy potrzebujesz raczej pokaźnych rozmiarów kufer, żeby pomieścić w nim wszystkie Twoja cuda? Poza tym, ważne są również Twoje upodobania i to, jaką biżuterię najbardziej lubisz. Jeśli masz słabość do łańcuszków i naszyjników, szkatułka z jedną dużą komorą, raczej nie sprawdzi się w Twoim przypadku, gdyż takie ozdoby wrzucone razem, poplączą się w jeden wielki supeł.

Są szkatułki, które posiadają dużą liczbę przegródek w zróżnicowanych wymiarach, szufladki i specjalne wałeczki na pierścionki. Takie wnętrze bardzo ułatwi segregowanie kosztowności. Poza tym, oddzielne przegródki i szuflady zapewniają doskonałe warunki do przechowywania biżuterii, ponieważ nie styka się ona ze sobą, co zapobiega przetarciom, zarysowaniom i splątaniu. Niemniej ważne jest samo wnętrze szkatułki na biżuterię. Powinno być wypełnione delikatnym materiałem, gdyż surowy metal i surowe drewno, nie stwarzają bezpiecznych warunków dla Twoich skarbów. Sklep Srebropol, ma w swojej ofercie szkatułki wypełnione szlachetnie wyglądającym welurem, który zabezpiecza biżuterię przed zarysowaniem i jej przypadkowym uszkodzeniem.

Szkatułka na biżuterię to świetny pomysł na prezent !


Gustowna i efektowna szkatułka na biżuterię to bardzo dobry pomysł na prezent! Powiedzcie same, która z Was, nie ucieszyłaby się z takiego prezentu? Ja byłabym zachwycona! Często mamy problem i nie wiemy co sprezentować mamie, siostrze, przyjaciółce czy teściowej, na święta, na urodziny, czy na Dzień Matki. Ja uważam, że taka szkatułka to doskonały pomysł i warto to przemyśleć. Dzięki solidnemu wykonaniu i zdobieniom, te szkatułki prezentują się naprawdę zjawiskowo! Ponadto, zostały zaprojektowane tak, aby można było wykonać na nich grawer! Dedykacja może być zamieszczona bezpośrednio na wieku lub na osobnej blaszce, którą możemy zamówić robiąc zakupy. Następnie wpisujemy tekst, wybieramy czcionkę lub ozdobnik, które zostaną na niej umieszczone, a blaszka z naszą dedykacją, znajdzie się po wewnętrznej stronie wieczka, lub w jednej z przegródek. Osobista dedykacja może być znakomitym dopełnieniem oryginalnego upominku! Ale co najważniejsze, mimo że szkatułki są luksusowe i wykonane z najwyższej jakości materiałów, są w rozsądnych cenach! Podejrzewam, że taki wydatek nie uszczupli mocno Twojego budżetu!

A Ty? W czym przechowujesz swoją biżuterię? 
Czy Ciebie również, oczarowały te zjawiskowe szkatułki?

szkatułka na biżuterię


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...