wtorek, 27 marca 2012

DZIEŃ 26 - Książka, którą chciałabyś przeczytać, a jeszcze nie jest napisana...

5 CZĘŚĆ SERII SIMONA BECKETTA
Gdybym miała wybrać książkę, którą trzeba napisać, bo koniecznie muszę ją przeczytać, byłaby to kolejna książka autorstwa pana Becketta! Jestem już w trakcie czytania ostatniej części przygód doktora Huntera i ta myśl, że nie czeka na mnie kolejna, strasznie dobija! :) Więc delektuję się jak tylko mogę :) Czytam powoli, chłonąc każde słowo, każde zdanie, każdą stronę... Ksiązki Becketta od samego początku przypadły mi do gustu. Thrillery medyczne, świetnie napisane, łatwo i przyjemnie się czyta. Sam autor nie stroni od drastycznych, szczegółowych, czasem niesmacznych opisów... Poza tym potrafi zaskoczyć! To zdecydowanie coś dla mnie i z niecierpliwością czekam na kolejne ksiązki tego pana! I jednoczesnie dziwię się dlaczgo jeszcze nikt nie wpadł na pomysł ekranizacji tych rewelacyjnych historii?! Z każdej książki można by było zrobić świetny film! Na obejrzenie którego, ustawiałaby się w kinie dłuuuga kolejka!

11 komentarzy:

 1. Nigdy nie czytałam, ale chyba nie w moim guście.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałem o tym panu, co nie zmienia faktu, że nie jestem fanem thrillerów. Może w końcu przyszedł czas na zmiany...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie seria zła nie jest, ale też nie czuję do niej jakiejś wybitnej sympatii;)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam serii i raczej nie poznam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że bardzo wiele nas łączy pod względem gustu literackiego. :) Też bardzo chciałabym już móc przeczytać kolejną książkę autorstwa Becketta. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Autor aż taki dobry, a ja nie miałam okazji się jeszcze z nim zapoznać? Trzeba to zmienić!

  OdpowiedzUsuń
 7. A mnie czwarta część trochę wynudziła, była znacznie gorsza od poprzedników. Poza tym po raz pierwszy Beckettowi udało się stworzyć postać, która naprawdę mnie irytowała. Ale zgadzam się, ze wszystkich części można by wykroić świetny scenariusz i prawdopodobnie ktoś się w końcu o to pokusi ;) Piątej części nie wyczekuję jakoś specjalnie, ale jeśli się pojawi, na pewno kupię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, tak i jeszcze raz tak :) Podpisuję się pod Twoim postem, uwielbiam te powieści i też chętnie powitałabym piątą w mojej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak już pewnie wspominałam, nie czytałam jeszcze nic tego autora. Ale skoro tak zachęcasz, rozejrzę się w bibliotece;) Tyle że nie teraz, najpierw sesja;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...