niedziela, 11 listopada 2012

"ANIELSKIE WSPARCIE W MIŁOŚCI" - Dr Doreen Virtue

Rok wydania: 2012
Format: 89 x 127 mm
Oprawa: pudełko
Stron: 124 + 44 karty
Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
Dostępność: TALIZMAN.PL


OPIS WYDAWCY
Miłość jest tym, czego pożądamy, ale i z powodu czego przychodzi nam niejednokrotnie cierpieć. Od dzisiaj możesz jej świadomie sprzyjać. Wszystko dzięki pierwszej na polskim rynku talii kart anielskich poświęconych tylko i wyłącznie życiu uczuciowemu. 

Ich autorka – znana specjalistka od kontaktowania się z niebiańskimi istotami i elementalami – tym razem nawiązała więź z miłosnymi aniołami. Istoty te odpowiadają za życie miłosne każdego człowieka. Dzięki nim z łatwością rozpoznasz osobę, która jest Ci pisana. Karty wskażą również najlepsze momenty na wprowadzenie związku na wyższy poziom, zdecydowanie się na zaręczyny lub ślub. Jeśli z kolei jesteś nieszczęśliwy z obecnym partnerem, talia ta podpowie, czy powinieneś dalej walczyć o ten związek, czy go zakończyć. Czasem lepszym wyjściem dla obydwu stron byłoby rozstanie i rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

MOJA OPINIA
Tarot, runy, karty klasyczne.. Ludzie na wszelkie sposoby próbują dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości... Czy zdobędę ciekawą pracę? Czy będzie mi się powodziło finansowo? Jednak większość pytań, na które chcielibyśmy poznać odpowiedź dotyczy miłości... Czy odnajdę miłość swojego życia? Czy to ten jedyny? Czy będziemy razem szczęśliwi? Te pytania zastanawiają każdego... Mnie również, choć mam już męża, dzieci i stabilizację... Zdaję sobie sprawę, że różne niespodzianki nas w życiu spotykają i wszystko się może zdarzyć...

Abyśmy mogli poznać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sfery naszych uczuć, pani Doreen Virtue   kontaktując się z aniołami stworzyła karty, które zostały wykonane specjalnie z myślą o miłości i uczuciach. W tej chwili można by polemizować czy anioły naprawdę istnieją? Czy warto w nie wierzyć? Ja przyznam szczerze... nie wierzyłam. Byłam raczej sceptycznie nastawiona do tego typu istot. Jednak już przy pierwszym rozkładzie tych kart, po zadaniu pierwszego pytania, oraz pierwszej odpowiedzi... byłam zaskoczona trafnością wróżby! Przypadek? Być może... jednak odpowiedź była wyjątkowo trafna i odpowiednia do całej zaistniałej sytuacji... Przyznam, że nieco "zdębiałam" :)

Kart anielskie zaskakują! Nie tylko trafnością wróżb. Zaskakują również wizualnie! Są piękne. Ale z tego chyba słynie wydawnictwo Studio Astropsychologii, że wydawane przez nie pozycje są po prostu magiczne... :) Całość składa się talii 44 kart anielskich, do nich dołączona jest książeczka podręcznych rozmiarów, która pełni funkcję przewodnika po kartach, a wszystko to schowane jest w solidnym pudełku. Karty zachwycają swoją szatą graficzną. Są solidnie wykonane, błyszczące, kolorowe... dla estetów będą prawdziwą ucztą! Ja przyznam, że długo je oglądałam, delektowałam się nimi, cieszyłam nimi oczy... I smakowałam prawie każdym zmysłem dotykiem, wzrokiem i węchem.

W obsłudze są bardzo proste.  Autorka klarownie opisuje znaczenie każdej karty z osobna w załączonej do talii książeczce. Dodatkowo każda karta zawiera krótki opis, jedno zdanie mówiące o znaczeniu, co bardzo ułatwia stawianie rozkładów przez osoby początkujące. Na początek pani Virtue poleca rozkład polegający na wylosowaniu jednej karty i odczytaniu jej znaczenia. Ja właśnie tak zrobiłam po raz pierwszy  i karta, którą wylosowałam totalnie mnie zaskoczyła! Idealnie pasowała do zaistniałej sytuacji i to pierwsze spotkanie sprawiło, że anioły przestały być dla mnie istotami występującymi wyłącznie w powieściach typu paranormal romans :) Być może one naprawdę istnieją, obserwują nas i dbają o nasze uczucia?

Polecam tę pozycję wszystkim osobom zainteresowanym ezoteryką i wróżbami. Ja te karty nazwałabym anielskim tarotem specjalizującym się w życiu uczuciowym. Były dla mnie czymś nowym i zdecydowanie zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Idealnie się nadają zarówno do użytku wyłącznie własnego, jak i udzielania porad przyjaciółkom, podczas babskich wieczorków. Spełnią również swoją rolę jako atrakcja takich magicznych wieczorów jak andrzejki czy noc świętojańska :) Ja z pewnością często będę korzystać z ich pomocy... Moje przyjaciółki na pewno pokochają te anielskie karty tak samo jak ja!

Talię otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii
Serdecznie dziękuję!


9 komentarzy:

 1. o nie nie, jeśli chodzi o miłość to bez ingerencji magii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem sama, mam apetyt wciąż na karty tarota, nie wiem co myśleć o tych ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie raz przeglądałam te karty na stronie SA, ale znajdowałam coś ciekawszego ;) Nie wiem co o nich myśleć, może kiedyś się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najprawdopodobniej otrzymam karty do recenzji, więc wówczas porównamy wrażenia ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna recenzja :) Karty zawsze kojarzyły mi się z wielką magią :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście karty odpowiadają na pytania niezwykle trafnie, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wysłuchiwać od nich bzdur :) Mam je na swojej półce i dość często z nich korzystam, są niezwykle przydatne. Myślę, że to jedna z lepszych talii tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakoś nie mogę wyobrazić sobie osoby podejmującej decyzję po wróżbie takimi kartami... Wydaje mi się to śmieszne, bo w miłości chyba można pokierować się uczuciami i nie potrzeba czegoś takiego :P
  No chyba, żeby użyć ich sobie tak dla rozrywki, to czemu nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. tak myślę o tych kartach i chyba je kupie:}

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...