czwartek, 21 marca 2013

"ASTROCALENDARIUM 2013" - Krystyna Konaszewska - Rymarkiewicz

Rok wydania: 2012
Format:120 x 165 mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Dostępność: Talizman.pl

OPIS WYDAWCY
Rok 2013 może być wyjątkowym okresem w Twoim życiu. Sam musisz się jednak zatroszczyć, by przyniósł on wyłącznie pożądane przez Ciebie zmiany. Najłatwiejszym sposobem na zapewnienie sobie sukcesu wszystkich przedsięwzięć będzie wsparcie ich odpowiednim oddziaływaniem ciał niebieskich. Niezależnie, czy chcesz wybudować dom, zmienić pracę, czy się oświadczyć, astrologia Ci w tym pomoże. I nie musisz wcale być specjalistą z tej dziedziny. Wystarczy, że skorzystasz z Astrocalendarium 2013.

Oto wyjątkowe kalendarium na każdą chwilę 2013 roku. Jest to unikalny przewodnik astrologiczny, który dzień po dniu analizuje układy planet, słońca i księżyca. Umożliwia on tym samym dostosowanie Twojego codziennego rytmu życia do oddziaływania ciał niebieskich.

Merytoryczną jakość publikacji gwarantuje osoba jej autorki. Jest ona uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu.

MOJA OPINIA
Już od pierwszej chwili zainteresowała mnie ta pozycja... Astrologia to coś, co mnie fascynuje, interesuje od wielu lat. Przez dłuższy czas moja praktyka ograniczała się do ogólnych charakterystyk znaków zodiaku... i sprawdzania na znajomych moich okrojonych astrologicznych umiejętności. Po jakimś czasie jednak zapragnęłam pogłębić moją wiedzę... odkryłam domy astralne, tranzyty, układy planetarne odgrywające wielkie znaczenie w naszym horoskopie urodzeniowym. Astrologia przestała być dla mnie tylko dwunastoma znakami zodiaku, ale bardzo rozwiniętą, złożoną wiedzą o planetach, gwiazdach i ich wielkim wpływie na charakter człowieka i aurę dnia..

Szukałam pozycji, dzięki której mogłabym osobiście sprawdzić wpływy planet na życie człowieka, na aurę dnia, predyspozycje oraz zagrożenia, na które ma wpływ układ planet danego dnia. Znalazłam... "Astrocalendarium 2013"! Astrologiczny przewodnik wydany w postaci kalendarza, w którym znajdziemy ostrzeżenia i porady na każdy dzień roku, podpowiadające jak żyć w zgodzie z rytmem planet. Przewodnik astrologiczny wydany w postaci poręcznego kalendarzyka - tego szukałam!
Kalendarz jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można go mieć zawsze przy sobie. Przy każdym dniu jest miejsce na własne notatki, znajdziemy tam szczegółowe dane dotyczące dnia... poza tym to, co najważniejsze w przypadku tej pozycji - prognozy astrologiczne, które mówią nam jaką aurę niesie on ze sobą. Warto wspomnieć, iż na końcu znajdują się wszelkie objaśnienia występujących skrótów, symboli... dzięki czemu wszystko jest jasne i zrozumiałe, nawet dla tych, którzy nie mają na co dzień wiele wspólnego z  astrologią. Dodatkowo opisy planet, znaków zodiaku... wszystko czego szukamy w astro-kalendarzu.

Czy będzie to dzień sprzyjający załatwianiu ważnych spraw? Czy będzie odpowiedni na miłość i poważne rozmowy? Czy raczej powinniśmy dziś skupić się na relaksie i nie podejmować ważnych decyzji?  Czy  tego dnia będziemy czuć się pełni pozytywnej energii... czy raczej będziemy rozdrażnieni i roztargnieni? Życie mogłoby być troszkę łatwiejsze, gdybyśmy każdego dnia rano mogli skorzystać z małej podpowiedzi gwiazd i odpowiednio "zaprogramować się" na wstający dzień... :) Z kalendarzem opracowanym przez autorytet dziedziny, panią Krystynę Konaszewską - Rymarkiewicz, możemy przygotować się i spróbować żyć zgodnie z astrologicznymi zapowiedziami.

Ja już od jakiegoś czasu korzystam z powyższego astro-kalendarza...  Jednak w ramach zapoznania się i sprawdzenia zgodności prognoz, zwykle zaglądam do niego dopiero wieczorem i sprawdzam w jakim stopniu moje samopoczucie i aura całego dnia, współgrały z przepowiednią astrologiczną... Muszę przyznać, iż prognozy sprawdzają się w dość wysokim stopniu. Niebawem więc zacznę z niego korzystać tak jak należy... znając wibracje nadchodzących dni łatwiej będzie zaplanować ważne spotkania, rozmowy, wydarzenia. Astrologia towarzyszy ludzkości od wieków, nauczyliśmy się czytać z układu gwiazd więc wykorzystajmy tę umiejętność, aby ułatwić sobie życie... ta pozycja nam w tym pomoże.

"Astrocalendarium 2013" szczególnie polecam osobom lubiącym spoglądać w gwiazdy.. :) Ta pozycja na pewno sprosta  ich oczekiwaniom i znajdą tam wiele ciekawych informacji i prognoz na kolejne słoneczne dni. Polecam ten kalendarzyk również sceptykom... aby na własnej skórze przekonali się czym jest astrologia i jak może pomóc w codziennym życiu...

Astrocalendarium 2013 otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii
Serdecznie dziękuję!

6 komentarzy:

 1. Skazany na śmierć - Rozważaj duszo, Chrystusowe rany... - Świetna książka, gorąco polecam: kliknij tutaj

  Wydawnictwo Sfinks

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, Rudzielcu, wiem że Cię to nie zdziwi, jak powiem, że to nie dla mnie :) Tak, jestem tym sceptykiem, któremu polecasz :) Ale powiem szczerze, że kiedyś - za młodu - interesowałam się astrologią, tylko z biegiem lat straciłam zainteresowanie i wiarę w wiele rzeczy :) Gdyby było tak łatwo, że wystarczy spojrzeć w kalendarz i wiedzieć, czy dzisiaj będzie dobry dzien, czy lepiej zostać w domu - oj, jakie życie byłoby proste :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio interesują mnie zjawiska zwiazane z astrologią. Po tą pozycje z checia siegne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie dla mnie, choć mam na półce:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie, może bym się czegoś o sobie dowiedziała? Kto wie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie: czy wciąż działa? Chciałabym sobie kupić na rok następny, jednak pragnęłabym wiedzieć, czy pokrywa się z prawdą.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...