sobota, 5 października 2013

"Wielka księga komunikacji z duchami" - Raymond Buckland

Rok wydania: 2012
Format: 160 x 230 mm 
Ilość stron: 392
Oprawa: miękka 
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Dostępność: Talizman.pl

OPIS WYDAWCY
Czy czujesz obecność kogoś gdy przebywasz w pustym pokoju? Czasami budzą Cię nocne skrzypienia podłogi brzmiące, jakby ktoś właśnie chodził po Twoim mieszkaniu? A może zdarza Ci się dostrzec kątem oka widmową postać? Tego typu doświadczenia to nie urojenia. Duchy naprawdę są pośród nas. Dzięki tej książce możesz rozwinąć w sobie naturalny talent mediumiczny i nawiązać z nimi kontakt.

Jest ona przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą samodzielnie kontaktować się ze światem umarłych, jak i dla osób pragnących zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tego, co się dzieje po Drugiej Stronie. Doświadczanie transu, jasnowidzenia, psychometrii, typologii czy lewitacji może stać się Twoją codziennością. Dowiesz się również, jak przeprowadzać rozmowy przy pomocy tablicy ouija, korzystać z pisma automatycznego, duchowej fotografii, uzdrawiania duchowego i na odległość, channelingu oraz Kół Rozwoju. Znajdujesz w niej szereg wskazówek przydatnych do odróżnienia kompetentnego medium od naciągacza.

Usłysz głos z zaświatów!

MOJA OPINIA
Duchy... Kto z nas będąc dzieckiem, nie lubił opowieści z dreszczykiem? Opowieści o duchach i innych zjawach? Ja ich pamiętam całe mnóstwo! I co z tego, że później baliśmy się spać sami w ciemnych pokojach? Co z tego, że śniły nam się koszmary? Opowiastki o duchach lubił chyba każdy! Ja byłam ich prawdziwą miłośniczką... i z wielką przyjemnością raczyłam nimi moją przyjaciółkę, która później spała u siostry koło łóżka... ;)

Teraz kiedy nie jesteśmy już dziećmi, opowiadania o duchach nabrały nowego znaczenia. Wzbudzają w nas inne emocje, przemyślenia, może nawet refleksje? I nie raz pojawia się pytanie - czy ja w ogóle wierzę w duchy? Zadałam to pytanie ostatnio przyjacielowi... czy wierzy? "Wierzę w Boga i Szatana, niebo i piekło, więc wierzę też, że człowiek posiada duszę. Chociaż nigdy się z duchem nie spotkałem..." - odpowiedział. Trudno się z nim nie zgodzić. Jeśli jesteśmy ludźmi wierzącymi, duchy są nieodłącznym elementem naszej wiary. I pewnie każdy z nas choć raz pomyślał o tym, jak dobrze było by móc choć jeszcze jeden raz, skontaktować się z bliską osobą, która odeszła już z naszego świata.

W internecie z łatwością można znaleźć ogłoszenia medium. Osób, które mają specjalny dar, łatwego kontaktowania się z duchami. Każdy z nas mógłby bez problemu skorzystać z ich usług. Dostępne są też w sprzedaży tabliczki "QUIJA"... które pomagają w kontaktach z zaświatami. I jest też "Wielka księga komunikacji z duchami", dzięki której, rozwiniesz w samym sobie talent mediumiczny i nauczysz się bezpiecznie kontaktować z duchami.

Ja sięgnęłam po tę książkę, nie po to, aby nawiązać kontakt z umarłymi, ale raczej z ciekawości. Od zawsze słuchając opowieści ludzi, oglądając zdjęcia, na których pojawiają się dziwne cienie i zjawy, zastanawiałam się - czy duchy naprawdę istnieją?! Czy historie o nawiedzonych domach mogą być prawdziwe? Czy to jedynie ludzka wyobraźnia? Po przeczytaniu tej książki jestem przekonana, że duchy istnieją i są sposoby na to, aby się z nimi kontaktować! Jednak aby nawiązać kontakt, trzeba wiedzieć jak to zrobić, żeby było skutecznie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Mogę śmiało powiedzieć, że "Wielka księga komunikacji z duchami" to prawdziwe kompendium wiedzy i pozycja obowiązkowa, dla każdego fascynata zjawisk nadprzyrodzonych, oraz osób, które chcą rozwinąć w sobie zdolności paranormalne. Krok po kroku wyjaśnione są tu zagadnienia związane z duchami. Przedstawione są tu różne sposoby nawiązania kontaktu, takie jak np. pismo automatyczne czy jasnowidzenie. Poznamy też sylwetki najsłynniejszych ludzi obdarzonych zdolnościami paranormalnymi. Oraz cała masa rad, wskazówek i ćwiczeń dla osób, które chcą rozwinąć w sobie owe zdolności! A cała książka podzielona jest na siedemnaście lekcji, rozdziałów, przygotowujących krok po kroku, do stania się dobrym "przewodnikiem" oraz nawiązania kontaktu z drugą stroną. Dodatkowo znajdziemy tu całą masę pytań sprawdzających naszą wiedzę w danym temacie! A wszystko to, zawarte w jednej książce, która przyciąga nie tylko zawartością, ale również estetyczną i klimatyczną szatą graficzną! Wiem, że zawsze to robię, ale za to należycie! - chwalę estetykę i wygląd pozycji wydawanych przez to wydawnictwo, gdyż ich książki zawsze są podane w sposób wyjątkowy! Cieszą nie tylko duszę, ale również oko! Dla mnie, prawdziwej miłośniczki piękna i estetyki, to niezmiernie ważne!

Podsumowując, uważam tę książkę za bardzo ciekawą i intrygującą, Zdecydowanie jest ona lekturą obowiązkową dla każdego fascynata zjawisk nadprzyrodzonych, wiedzy tajemnej i magii. Nawet jeśli nie zamierzacie w przyszłości kontaktować się z zaświatami, zmarłymi przodkami i bliskimi, którzy już odeszli z tego świata, to znajdziecie tu wiele przydatnych informacji i ciekawostek.

Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii
Serdecznie dziękuję!

7 komentarzy:

 1. Bardzo podobała mi się ta książka :-) Wszystko w jednym miejscu, a zdjęcia po prostu świetne i przerażające. Najbardziej zdziwiło mnie to, że Doyle zajmował się mediumizmem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem ci szczerze, że ja uwielbiam takie tematy i ta ksiazka to zdecydowanie moj klimat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odkąd jakoś bardziej zaczęłam rozwijać się duchowo, interesowało mnie coraz więcej. Wierzę w duchy i wiele, wiele więcej, jednak uważam, że ludzie, którzy nie do końca znają się na rzeczy, nie powinni bawić się w komunikowanie się z duchami. Fajnie jest taką książkę poczytać, żeby mniej więcej ogarniać, o co chodzi, a także z czystej ciekawości, ale to tyle ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy takiej nie czytałam, ale ciekawie się zapowiada;)

  OdpowiedzUsuń
 5. W przypadku tej książki można zgadywać w ciemno, że to wydawnictwa "Studio Astropsychologii". Nie przeczytam, bo uważam, że czytanie takich książek to strata czasu, a nie wydaje mi się, żeby ta pozycja mnie zainteresowała. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra, kontakt ze zmarłymi swoją drogą, a okultyzm swoją... z czego to drugie opanowało całe Studio Astropsychologii, Okulturę, czy wydawnictwo Illuminatio... Więc wybacz, ale nie mam zamiaru zabierać się za coś, co z 20 kilometrów śmierdzi pogaństwem...

  Pozdrawiam serdecznie!
  Melon

  P.S.: "Ciekawość to pierwszy stopień do piekła..." ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...