sobota, 15 marca 2014

Najnowsza książka Bogatego Ojca już w sprzedaży!

Najnowsza książka napisana przez dwóch rekinów biznesu - pana Roberta Kiyosaki i Donalda Trump - już w sprzedaży! "Dotyk Midasa. dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie" jest to pozycja, która powinna zagościć na regale każdego, kto tworzy własny biznes lub planuje zacząć... Wiedza jaką przekaże nam dwóch przodujących biznesmenów jest bezcenna i pomoże nam ominąć największe i najczęstsze błędy, które popełniają początkujący przedsiębiorcy ! :)

Wielu ludzi oczekuje stabilizacji w gospodarce po załamaniu się rynku w 2007 roku, największym krachu od czasów wielkiego kryzysu okresu międzywojennego. Stabilizacja zapewne nastąpi, ale to już nie będzie ta sama gospodarka. Stara gospodarka epoki industrialnej zamiera, a jej miejsce zajmuje nowa gospodarka epoki informacyjnej. Ukierunkowanie nowej gospodarki, mającej wymiar międzynarodowy, będzie odmienne od poprzedniej. Ideały, które narodziły się w epoce industrialnej, takie jak zatrudnienie gwarantowane przez całe życie, emerytura, świadczenia czy związki zawodowe – zmienią się bezpowrotnie.


Dotyk Midasa nie opisuje biznesu, ale to, co jest potrzebne, by stać się przedsiębiorcą, który przetrwa w nowej rzeczywistości. Jako przedsiębiorcy, Robert Kiyosaki i Donald Trump dzielą się z Tobą najgłębszymi przemyśleniami, opisują swoje zwycięstwa i porażki, które nagromadzili przez ostatnie dziesięciolecia. Dowiesz się jak przetrwali, choć 9 na 10 przedsiębiorców wypada z gry. Opisują jak osiągnęli sukces i majątek poprzez stworzenie międzynarodowej marki, coś, co osiągają nieliczni, i co dla większości jest tylko marzeniem. Dowiesz się też, dlaczego wciąż są aktywni, choć inni już zrezygnowali i dlaczego wciąż szukają coraz większych wyzwań. W ich wspólnej, drugiej już książce, opisują tajemnice swojego dotyku Midasa oraz to jak i Ty możesz z niego skorzystać.


 * fragment opisu wydawcy


Książka już dostępna na stronie 
BOGATY OJCIEC !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...