sobota, 26 kwietnia 2014

Moje 2 urodziny...! :)

*zdjęcie zostało zaczerpnięte z internetu*
Witajcie!
Kilka dni temu mój blog obchodził swoje 2-gie urodziny! Tak... ja też nie mogę wyjść z podziwu, jak ten czas szybko leci! Wydawałoby się nie tak dawno wpadłam na szalony pomysł założenia bloga, a tu jestem z Wami już dwa lata! Pamiętam jak zastanawiałam się nad jego tematyką i długo nie mogłam się zdecydować -  o czym mogłabym pisać?! :) W końcu całkiem spontanicznie wypadło na książki, i recenzje... Blog już istniał, lecz nadal świecił pustkami, pomyślałam więc " żeby nie było tak pusto, napiszę chociaż, że przeczytałam ostatnio dobrą książkę..." :D i tak właśnie pojawiła się pierwszy raz w życiu napisana przeze mnie recenzja książki... i tak już zostało! :) Stwierdziłam, że to jest właśnie to! 

Wtedy się zaczęło... potem każdego dnia, krok po kroku odkrywałam blogosferę, zaczęły się współprace recenzenckie, które były dla mnie wielką niespodzianką, ponieważ nie miałam pojęcia, że wydawnictwa i autorzy współpracują z recenzentami... Była to niespodzianka, ale jakże miła! Do dziś każda nawiązana współpraca, każda propozycja i każdy nowy czytelnik podbudowuje i sprawia, że nabieram pewności i zapału do dalszego pisania! :) i za to wszystko Wam dziękuję :)

Co się działo przez te dwa lata mojej obecności z Wami? 
Nawiązałam kilka współprac recenzenckich.. :) 
Napisałam do Was 264 razy...
Wy skomentowaliście wpisy 4.134 razy...
Zajrzeliście do mnie dokładnie 95.685 razy!
I co najważniejsze, mam dla kogo pisać, ponieważ przez te 2 lata 392 osoby dołączyły do moich stałych czytelników i 229 osób postanowiło zaglądać do mnie dzięki witrynie google+ :) 

Serdecznie Wam wszystkim dziękuję :) Cieszę się, że jesteście, bo dzięki Wam i ja tu jestem :) Wiele dla mnie znaczycie! Dużo się wydarzyło przez ten czas. Mój blog przeszedł chyba dwie metamorfozy, nawet mój nick, z "Rudej" zmienił się na moje prawdziwe imię i nazwisko :) Nadszedł czas kiedy stwierdziłam, że powinnam otwarcie podpisywać się imiennie, zamiast używać ksywek :) Poza tym bardzo rozwinął się mój warsztat, znalazłam swój własny styl pisania... Również recenzowane przeze mnie pozycje z czasem zaczęły się zmieniać... Dojrzałam z Wami :) Rozwinęłam się... i mam nadzieję, zostanę z Wami jeszcze długo :) 

Z okazji drugich urodzin zamierzam zorganizować dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania będą oczywiście książki :) i odbędzie się on jak zawsze - wyłonię dwóch zwycięzców :) Jedna książka poleci do osoby, która po prostu wyrazi chęć wzięcia udziału w konkursie, natomiast drugim zwycięzcą zostanie, biorący udział w konkursie, jeden z obserwatorów mojego bloga... :) w ramach podziękowania i wdzięczności za stałą obecność w moich skromnych blogowych progach :) Wypatrujcie szczegółów, które pojawią się już niebawem! :) 

miłego wieczoru!
Renata Zub

19 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego z okazji drugiej rocznicy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę jeszcze wielu lat! I więcej postów! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej Rudzielcu! Widzę, że zaczęłaś dokładnie tydzień przede mną, ale osiągnęłaś o wiele większy sukces! Gratuluję, sto lat i oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego :) i życzę dalszych owocnych latek blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama wiem jak ten czas płynie... w maju też będą 2 urodziny mojego bloga.

  Serdecznie Ci gratuluję i życzę wielu dalszych lat udanego blogowania! :) baw się przy tym dobrze

  OdpowiedzUsuń
 7. No to życzę kolejnych cudownych, blogowych lat.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, niechaj żyje nam!
  Niech nam żyje blog Renaty, niechaj żyje nam!
  Niech żyje nam, niech żyje nam!
  Niech nam żyje również jego założycielka! Niech Renata żyje nam :)!

  Wszystkiego Najlepszego Ruda z okazji kolejnej rocznicy :*! Życzę Ci wszystkiego co najlepsze oraz całej masy nowych Czytelników, z uśmiechem na ustach czytających Twoje wpisy ;)!

  Pozdrawiam i całuję gorrrrrąco :*!
  Melon :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję tak długiego stażu i życzę kolejnych 2 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego! Nasze blogi są rówieśnikami, ponieważ mój urodziny obchodzi dzisiaj :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój blog też obchodził 2 urodziny w kwietniu, ale kompletnie o nich zapomniałam :C
  Gratuluję wytrwałości i życzę kolejnych owocnych lat blogowania :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje i oby jak najwięcej takich rocznic.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kochana, gratuluję i życzę dalszych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dwa lata - bardzo ładny wynik :) Ja niestety nie zawsze mam czas, żeby prowadzić bloga, ale robię co mogę ;)
  Pisanie i czytanie pomaga się niesamowicie rozwinąć, niezależnie czy robimy to dla siebie czy dla ludzi. Blog jest taką formą, która zakłada interakcję - i jest chyba jednym z najcenniejszych doświadczeń, bo pozwala na stanięcie twarzą w twarz z opiniami (często bardzo skrajnymi) ludzi z krwi i kości :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluje rocznicy i życzę wytrwałości w kolejnych latach :) I oczywiście jak najwięcej wolnego czasu na czytanie książek :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję! Jestem pełna podziwu, bo sama dopiero zaczynam prowadzenie bloga. Z pewnością będę zaglądała częściej. Pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluje zycząc nastepnych :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...