piątek, 25 kwietnia 2014

"Wspólne linie życia. Numerologia w związkach" - Violetta Kuklińska - Woźny

*zdjęcie zaczerpnięte z internetu*
Gatunek: EZOTERYKA, NUMEROLOGIA
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 315
Oprawa: miękka

Wydawnictwo: Firma Szkoleniowo-Doradcza
Dostępność: Świat w liczbach


Za pewne większość z Was słyszała już o numerologii i wie na czym ona polega. W dobie wróżek, jasnowidzów... każdy z nas ma do niej dostęp. W dzisiejszych czasach niemal co druga osoba choć raz korzystała z usług wróżki, a duża część robi to regularnie. I nie ma znaczenia status społeczny, pozycja, zawód, płeć... każdy chciałby czasem poznać swoją przyszłość :) I numerologia również pozwala nam, w pewnym sensie odkryć naszą przyszłość...

Matematyka króluje w świecie nauki. Za jej pomocą można opisać cały świat. Można opisać również nas, ludzi. Nasza data urodzenia, czas i współrzędne miejsca w którym przyszliśmy na świat, to ciąg cyfr... Również każdej literze alfabetu przypisana jest odpowiadająca jej cyfra. Więc nasze imię i nazwisko, adres zamieszkania... wszystko można obliczyć. i każda cyfra ma ogromne znaczenie. Dzięki obliczeniu liczby urodzenia, liczby życia, można dowiedzieć się o sobie i bliskich wielu zaskakujących rzeczy. Nasza liczba charakteru doskonale z najmniejszymi szczegółami potrafi opisać właśnie naszą osobowość, nasz charakter, nasze podejście do życia, może wskazać nasze wady i zalety. Dzięki magii liczb, możemy idealnie wybrać datę ślubu, która przyniesie przyszłym małżonkom szczęście w życiu i miłości. Dzięki liczbom można dowiedzieć się dlaczego często bywa tak, że kobieta po zamążpójściu zmienia się nie do poznania. Okazuje się bowiem, że ważną rolę w jej życiu odgrywa zmiana nazwiska. A zmiana ta może wyjść na dobre, lub wręcz przeciwnie - może sporo namieszać w jej życiu i charakterze! I wszystko to można obliczyć za pomocą numerologii...


A skoro jesteśmy już przy miłości... zostańmy przy niej na dłużej! :) Skoro dzięki liczbom można obliczyć cechy naszego charakteru, można wskazać też, które osoby mają szansę na stworzenie najszczęśliwszych, najtrwalszych związków. A które mogą być stratą czasu i którymi nie warto zawracać sobie głowy... i przyznam, że przeprowadziłam już kilka takich testów, na podstawie relacji i związków wśród moich znajomych i wyniki są naprawdę zaskakujące. Naprawdę coś w tym jest...! Jednak zdarzają się wyjątki i warto pamiętać, że w ostatecznym wyborze partnera zawsze powinny decydować nasze uczucia względem drugiego człowieka, a nie wyrocznia cyfr.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, o waszym partnerze i związku, polecam książki bezsprzecznego autorytetu w dziedzinie numerologii, pani Violetty Kuklińskiej- Woźny. Autorka ma wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu magii cyfr. W swoich książkach dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą. Miałam przyjemność już wielokrotnie spotkać się z publikacjami tej pani i mogę śmiało przyznać, że są to książki godne polecenia osobom zainteresowanym numerologią. Bez względu na stopień zaawansowania i wiedzy w temacie!   

Pani Kuklińska- Woźny bardzo szczegółowo i klarownie przedstawia zagadnienia numerologii. Pokaże jak od podstaw nauczyć się obliczać najważniejsze cyfry naszego życia. Warto zaznaczyć, że autorka pisze jasno nawet dla osób, które z numerologią nie miały nic wspólnego, lub dopiero stawiają w temacie pierwsze kroczki. Każdy bez problemu skorzysta z jej rad i wiedzy. Autorka szczegółowo i wyczerpująco opisuje charaktery i osobowości osób spod poszczególnej liczby... Wyczerpująco charakteryzuje osobowość, wady, zalety oraz predyspozycje zawodowe osób urodzonych konkretnego dnia miesiąca, lub urodzonych pod konkretną liczbą urodzeniową! a co najważniejsze, własnie w powyższej książce i szczegółowo opisuje dopasowanie charakterologiczne dwóch osób i mówi jakie masz szanse stworzyć udany związek z obecnym partnerem lub osobą, o względy której dopiero zabiegasz :) W tej książce autorka skupia się gównie na relacjach, miłości, związkach i dopasowaniu dwóch osób, które chciałyby, lub tworzą związek. Nie chciałabym jednak, aby ktoś ślepo ufał magii cyfr, horoskopom i wróżbom. Pamiętajcie, że jest to raczej narzędzie pomocnicze, dzięki któremu upewnisz się co do słuszności wyboru partnera, lub dowiesz się nad czym lepiej byłoby popracować, aby te relacje i związek były jak najlepsze! :) 

Zaryzykuje stwierdzenie, że każdy z nas choć raz chciał poznać swoją przyszłość. Każdy choć raz chciał przejrzeć swojego partnera, lub zrozumieć tę drugą płeć. Każdy chciał dowiedzieć się co takiego robi źle, albo co mógłby zrobić, aby jego związek był szczęśliwy, trwał jak najdłużej i jak najszczęśliwiej... Numerologia może pomóc! Może odkryć przed nami to, czego do tej pory nie wiedzieliśmy. Może pomóc bardziej zrozumieć męża lub narzeczonego. Może wskazać drogę, która prowadzi do poczucia szczęścia i poczucia spełnienia w związku z Tym człowiekiem, z którym akurat jesteś! Polecam tę książkę, każdemu kto chciałby poznać tajniki numerologii w związkach. Każdemu kto chciałby sprawdzić czy obecny partner jest odpowiedni i każdemu, kto czuje że obecny związek wisi na włosku, a jednak czuje, że warto go ratować i walczyć! Być może akurat okaże się, że nasz partner jest dla nas idealną partią! i Trzeba walczyć do upadłego! :) 


Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości jej autorki Pani Kuklińskiej - Woźny!
Serdecznie dziękuję!

3 komentarze:

  1. Świetna recenzja, ale lektura nie dla mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe co na to psychologia ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Okładka jest jednym słowem odstraszająca, a tematyka kompletnie nie dla mnie.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...