czwartek, 15 października 2020

Jak poznać, że facet zdradza? - 6 sygnałów, że on kogoś ma


Po czym poznać, że on kogoś ma...

Od jakiegoś czasu masz dziwne przeczucie, że w Twoim związku jest coś nie tak? Masz wrażenie, że facet coś przed Tobą ukrywa? Zmienił się, ale nie wiesz dlaczego? Bądź czujna. Większość kobiet ignoruje takie znaki ostrzegawcze, a potem są zaskoczone, że facet się z kimś spotyka. Po czym poznać, że on ma inną? Po pierwsze zaufaj swojej intuicji. To właśnie ona najczęściej pierwsza zauważa, że coś się dzieje. Po drugie, obserwuj... kiedy w życiu faceta pojawia się druga kobieta, on sam, często zupełnie nieświadomie, wysyła świadczące o tym sygnały.

Zwróć też uwagę na Waszą rodzinę i znajomych. Zazwyczaj ludzie, którzy są z Wami w bliskich relacjach, szybciej zauważają, że coś jest na rzeczy. Nie potrafią jednak powiedzieć tego wprost, nie chcą się wtrącać lub też nie są w 100% pewni i nie chcą nikogo zranić podejrzeniami. Mogą jednak rzucać sugestie, które dają do myślenia.

6 sygnałów, że on ma inną kobietę...

1. Wyjątkowo pilnuje swojego telefonu... 
...i świruje jeśli tylko się do niego zbliżysz. To jest zazwyczaj pierwszy sygnał, który powinien dać Ci do myślenia. Jeśli ktoś ma coś do ukrycia, to zwykle ukrywa to waśnie w swoim telefonie! Jeżeli on nagle zaczął go bardzo pilnować i nie rusza się bez niego nawet do toalety, to najprawdopodobniej obawia się, że mogłabyś tam coś znaleźć. Zdjęcia, wiadomości i połączenia od innej kobiety...? 

Jeśli on nagle ustawił sobie blokadę telefonu, zmienił tę, którą znałaś i nie pozwala Ci się zbliżać do swojego telefonu, to powinno Cię to bardzo zaniepokoić. Uczciwy facet, który nie ma nic do ukrycia, nie boi się dać swojej kobiecie telefonu do ręki! Kolejnym sygnałem może być też wyciszanie telefonu. Jeśli facet zaczyna wyciszać dzwonek, a rozmawiając, odchodzi jak najdalej, żebyś nic nie słyszała, to coś może być na rzeczy... Zwróć uwagę, czy w jego zachowaniu, coś się ostatnio zmieniło. Jeśli od zawsze miał ustawione tylko wibracje, to raczej nic się nie dzieje. Niektórzy tak lubią. Ja praktycznie cały czas mam wyciszony dźwięk i zawsze wychodzę rozmawiać do drugiego pomieszczenia, bo wszystko mnie rozprasza – i telewizor i rozmowy innych osób, a wcale nie mam nic do ukrycia ;) 

2. Nie sypiacie już ze sobą tak często, jak kiedyś 
Kiedyś nieustannie miał na Ciebie ochotę i ciągle mu było mało, a teraz kochacie się rzadziej? Czeka wyłącznie na Twój ruch, albo zaczyna się wykręcać? Oczywiście facet również może być chory lub nie mieć ochoty na seks, ale jeśli ostatnio nieustannie jest zmęczony, boli go głowa, plecy, kostka i duży palec u nogi... to może być sygnał, że nabił się tych wszystkich kontuzji podczas igraszek z koleżanką ;) Seks nie jest w życiu najważniejszy, ale jest ważny i najczęściej to właśnie życie erotyczne, zdradza ważne sygnały. Problemy w sypialni mogą oznaczać, że zabawia się inną kobietą.

3. Jest ostatnio strasznie zapracowany
Ok, naprawdę może mieć nawał pracy, ale jeśli do tej pory nie był miłośnikiem nadgodzin i nagle jest głównym kandydatem do tytułu pracownika roku, to coś jest nie tak, nie sądzisz?! Jeszcze gorzej, jeśli zaczął wyjeżdżać również w delegacje i na szkolenia... Lepiej miej oczy szeroko otwarte. 

4. Zachowuje się wobec Ciebie inaczej...
Jeśli facet Cię zdradził, zapewne zmieni się jego zachowanie wobec Ciebie, choć niekoniecznie na gorsze... Czasem facet ma wyrzuty sumienia i zaczyna przynosić kwiaty bez okazji, małe prezenty albo prawić komplementy. Być może zdradził, bardzo żałuje i stara się to wynagrodzić. 

Z drugiej strony facet może nagle stać się wobec Ciebie opryskliwy, przykry albo obojętny. Jeśli on zrobił się wobec Ciebie złośliwy i nieprzyjemny, wyżywa się na Tobie i zaczyna mu w Tobie wszystko przeszkadzać, to może denerwuje go, że nie jesteś tamtą kobietą... że on jest z Tobą, a nie z nią. Niepokojące mogą być również wahania nastrojów gorsze, niż Twoje przed okresem. W jednej chwili jest nadmiernie pobudzony i szczęśliwy, a w następnej wpada w melancholię? Może obawia się, że prawda wyjdzie na jaw, albo zastanawia, którą z was naprawdę kocha? Znasz swojego faceta i na pewno zauważysz, że coś jest na rzeczy. Ludzie się zmieniają, ale raczej nie z dnia na dzień.

5. Zaczął bardziej o siebie dbać
Nagle zaczął o siebie wyjątkowo dbać? Pachnie od niego bardziej, niż w drogerii? Zawsze jest starannie ogolony, a pognieciona koszula zaczęła mu przeszkadzać? Cóż, prawdopodobnie stroi się dla innej kobiety. Jeśli do tej pory, nie przywiązywał do swojego wyglądu, aż tak dużej uwagi, to prawdopodobnie chce się podobać komuś innemu....

6. Coraz częściej brakuje mu pieniędzy
Jeśli u niego w pracy, nie było żadnych cięć budżetowych, ani nie macie żadnych problemów finansowych, a pieniądze z jego konta znikają o wiele szybciej niż zazwyczaj, być może zaczął wydawać je na inną kobietę. Przypomnij sobie Wasze początki. Pamiętasz, jak zabierał Cię na randki do najlepszych restauracji? Kupował kwiaty, a do kolacji przynosił najlepsze wino? Na walentynki dostawałaś drogie prezenty... Teraz przynosi Ci kapcie z kiosku na rogu i czekoladki z osiedlowego spożywczaka, które kupił bez zbędnego wysiłku? Prawdopodobnie komplet seksownej bielizny i biżuterię, dostaje teraz ktoś inny...

On ma inną. Co dalej?

Czy zdradę można wybaczyć? Na to pytanie, każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Dziś oceniając sytuację z boku, odpowiesz zapewne, że zdrada nie zasługuje na drugą szansę i byłby to koniec Twojego związku. Ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej i dopiero, kiedy faktycznie znajdziesz się w takiej sytuacji, znajdziesz odpowiedź... Często można zaskoczyć samego siebie! W takiej sytuacji, oczywiście najlepszym rozwiązaniem, jest szczera rozmowa i ustalenie co dalej z Waszym związkiem. Czasem warto wybaczyć, zwłaszcza jeśli jesteście już małżeństwem i macie dzieci, ale zastanów się, czy na pewno będziesz w stanie to zrobić i nie zamienić Waszego dalszego życia w piekło?

Zdecydowałaś się na rozwód, ale...

Co z dziećmi?!
Jeśli nie macie dzieci, to rozwód będzie dużo łatwiejszy. Rozwód z dziećmi jest cholernie trudny, a dzieci bardzo to przeżywają. To dla nich ogromny stres i są często świadkami kłótni, batalii finansowych, wojny o dom, wojny o pieniądze… i obwiniają za to siebie. Nie rozumieją, co się dzieje, ale mama i tata osobno, to dla nich wielka tragedia. Koniec beztroskiego dzieciństwa. Na samą myśl, robi się słabo, więc być może naprawdę to Cię powstrzymuje. No ale hejże! Czy warto się męczyć? Kłócicie się? Nie potraficie się dogadać? Jeśli tak właśnie jest, to rozstanie jest lepszym rozwiązaniem. I dla nich i dla was. Czasem nawet lepiej mieć dwoje rodziców osobno, ale szczęśliwych, niż razem, ale wiecznie drących ze sobą koty...

Co z rodziną i znajomymi?!
Małżeństwo cholernie utrudnia rozstanie i to nie tylko ze względów formalnych. Tylko człowiek powie, że się rozwodzi, a wystawia się na płynącą zewsząd krytykę. Presja ze strony rodziny... Wścibskie komentarze znajomych. Nagle wszyscy wpieprzają się w Twoje życie i plotkują, aż huczy! Głównie są to zwykłe domysły i głupie pierdolenie, ale uprzykrza to życie! Ludzie szukają sensacji, wymyślają, dopisują treści, połowę dopowiadają... "Ja tam nie wiem i nie chcę się wpierdalać, ale podobno ... Tylko nie mów nikomu..."

Jednak... to kiedyś minie. Wystarczy przeczekać. Ludziom się w końcu znudzi i znajdą sobie nowy temat do plotek. Jest to uciążliwe, potrafi zniechęcić do znajomych, ale w ten sposób towarzystwo samo się selekcjonuje. Zostają tylko prawdziwi przyjaciele i dobrzy znajomi. Połowa wścibskich ludzi, którzy tak interesowali się Twoim życiem, zaraz z niego zniknie... Jedni od razu, drudzy zaraz po tym, jak pojawią się na sali sądowej, w roli świadków przeciwko Tobie...

Co z podziałem majątku i długami?!
Dzielicie dom, kredyt, samochód, pieniądze i całe swoje dotychczasowe życie. Boisz się z tego zrezygnować i boisz się rozwodu, bo to wcale nie jest tak, że wszystko dzieli się na pół. To zależy, czy podpisaliście przed ślubem intercyzę, czy macie rozdzielność majątkową  i co, kto miał przed ślubem... Rozwód sporo kosztuje! Możesz stracić samochód i dom... Jeśli chodzi o dom i mieszkanie, sąd kieruje się zawsze dobrem dzieci. Zapewne więc przyzna je tej stronie, z którą zostają dzieci. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale przeważnie. Co więcej, kiedy dom zostaje przyznany jednej ze stron, druga nie zostaje zwolniona ze spłaty kredytu. Co jeśli dom lub mieszkanie otrzyma mąż? Nadal będziecie spłacać je wspólnie... Sprawa się komplikuje, prawda? Tym bardziej, jeśli po rozwodzie jawi się przed Tobą nieciekawa przyszłość i kłopoty finansowe... 

Jeśli zostajesz sama z długami, koniecznie dowiedz się czym jest upadłość osoby fizycznej i kiedy można ją ogłosić... Może się okazać, że to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Upadłość osoby fizycznej to inaczej bankructwo konsumenckie, które jest postępowaniem sądowym, niosącym dla zadłużonej osoby wiele korzyści. Może ona skutkować oddłużeniem wszelkich zobowiązań, zawieszeniem postępowań windykacyjnych, egzekucyjnych i sądowych, a także wstrzymaniem naliczania odsetek od wierzytelności. Upadłości konsumenckie są ogłaszane przez osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej, nie posiadają statusu przedsiębiorcy, lecz z różnych powodów stały się niewypłacalne. Brak środków na spłatę długów prowadzi do wciąż narastających zobowiązań, które bez odpowiedniej pomocy trudno będzie Ci powstrzymać. Upadłość osoby fizycznej może okazać się ratunkiem. Pamiętaj, że warto zadbać o swoje sprawy i zgłosić się do dobrej kancelarii, która zapozna się z Twoją sprawą, doradzi, co będzie dla Ciebie najlepsze i pomoże Ci się ustrzec od błędu, chroniąc Cię przed kłopotami prawnymi.

panna młoda w sukni ślubnej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...