sobota, 6 czerwca 2015

"2xME. Minimum zaangażowania maksimum efektów" - Agnieszka i Tobiasz Wilk

Gatunek: PORADNIK
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 165
Oprawa: miękka

Dostępność: 2xme.plWszyscy chcemy wyglądać atrakcyjnie. Wszyscy bez wyjątku. Dlatego staramy ubierać się ładnie i gustownie. Dlatego odwiedzamy fryzjerów, kosmetyczki... Dlaczego więc tak rzadko dbamy o to co jemy, a kluby sportowe i siłownie najczęściej oblężone są jedynie przez stałych bywalców? Ładne, wyrzeźbione, wysportowane ciało chcielibyśmy mieć wszyscy, gdyż ono jest równie ważne jak ładny ubiór... jednak prawda jest taka, że niewielu osobom chce się podjąć trud i odpowiednio zadbać o kondycję fizyczną, oraz zdrowy wygląd. Większość szuka wymówek typu "nie mam czasu na regularne jedzenie", "nie mam czasu na wielogodzinne aeroby..."... a ja mam dla Was niespodziankę! Możecie zakasać rękawy, ponieważ właśnie powstał odpowiedni dla Was program!


Pani Agnieszka Wilk, mgr inż. technologii żywności, propagatorka zdrowego odżywiania, oraz pan Tobiasz Wilk mgr inż. fizjologii żywienia człowieka, pasjonat dietetyki skupiającej się na kształtowaniu sylwetki, opracowali program "2xME". Brzmi tajemniczo? Polecam więc zapoznać się z książką, która szczegółowo omawia wspomniany system. Jeśli nie masz czasu jeść 6 posiłków dziennie, nienawidzisz biegać, nie masz zbyt wiele czasu na aktywność fizyczną, a jedzenie smakuje ci najlepiej wieczorami... to ten program jest dla Ciebie!  Ty też możesz mieć ładne, zadbane, wyrzeźbione ciało, bez zbędnej tkanki tłuszczowej! Nic trudnego! Brzmi zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? A jednak jest... :) i wiecie? Myślę, że prostszego i przyjemniejszego sposobu już nie znajdziecie.

Nie zdradzę tu ani słowem na czym ten program polega. Nie podam nikomu przepisu na sukces... i nie wykonam też niestety pracy za nikogo :) Wystarczy chcieć, a przepis na zdrowie i ładny wygląd macie podany na tacy, w tej właśnie książce. Państwo Wilk bardzo szczegółowo opisali opracowany system. Krok po kroku wyjaśniają na czym on polega, przedstawiają fakty oraz argumenty popierające ich tezę. Znajdziecie w niej wiele przydatnych informacji! O popularnych w dzisiejszych czasach odżywkach i suplementacji, o żywieniu, o niezbędnych wartościach odżywczych, które potrzebuje nasz organizm... a nawet kilka gotowych przepisów i dokładnie przygotowany program dzienny dla kobiet i mężczyzn w odpowiednim przedziale wagowym. Znajdziecie tu odpowiedzi na wszystkie pytania jakie mogą przyjść do głowy - czy można schudnąć jedząc słodycze? Czy aeroby i biegi są najlepszym sposobem na spalanie tłuszczu? Oraz czy program 2XME naprawdę działa? Ponadto, o czym warto wspomnieć, wszystko napisane jest jasno, klarownie i po kolei. Autorzy nie zasypują nas, zwykłych "fast-foodo-żerców", specjalistycznym słownictwem.. a jeśli już, to wyjaśniając dokładnie.

Przepis na ładnie ciało, pozbawione nieestetycznej tkanki tłuszczowej jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy sięgnąć po tę książkę, by odkryć program, który nie wywróci Twojego życia do góry nogami i nie będzie wymagał od Ciebie długotrwałych treningów 7 razy w tygodniu! A ponadto co najważniejsze - nie będziesz chodzić z burczącym z głodu brzuchem! Warto zaznaczyć, że za autorami stoją mocne argumenty, pozytywne opinie lekarzy oraz zadowalające efekty podopiecznych! Doświadczenie na ponad 200 osobach. Jestem pewna, że zadziała również na Tobie! Spiesz się... Wakacje tuż tuż.. a na plaży trzeba jakoś wyglądać! :)


Książka dostępna na stronie poświęconej programowi 2XME!


2 komentarze:

  1. Ja chyba na szczęście nie mam zbędnej tkanki tłuszczowej, więc nie potrzebuję takich publikacji. Ale dla kogoś to może być bardzo pomocna książka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka nie dla mnie. Ogólnie nie przepadam za poradnikami. Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...