sobota, 31 marca 2012

DZIEŃ 30 - Autor, którego wszystkie książki czytasz...

SIMON BECKETT
Nie ma wątpliwosci - Simon Beckett - jedyny chyba autor, którego książki mogę brać w ciemno! Miałam na myśli jeszcze dwóch panów S.Kinga i D.Lehane... Jednak po chwili zastanowienia doszłam do wniosku, że pan Lehane rozczarował mnie nieco, ostatnio przeczytaną książką i troszkę upadł w moich notowaniach. King natomiast, owszem jest jednym z moich ulubionych pisarzy i z wielką przyjemnością czytam jego powieści, jednak nie wszystkie jego dzieła mnie interesują i nie wszystkie mam ochotę przeczytać. Być może się to zmieni kiedy przeczytam już wszystkie, które mam ochotę... :) Jest jednak jeszcze jeden pan... Simon Beckett. On urzekł mnie wszystkimi swoimi książkami i żadna mnie nie zawiodła! W jego twórczości zakochałam się już od pierwszej jego powieści i z zapałem pochłonęłam kolejne. Niestety napisał ich dopiero 4... a jeśli nie, to tyle przynajmniej zostało przetłumaczonych na język polski. Straszna szkoda, ponieważ jestem już w trakcie czytania ostatniej :( i świadomość, że już żadna na mnie nie czeka jest przybijająca! Mam nadzieję, że niebawem pan Beckett wyda kolejną powieść... a kiedy tylko się o tym dowiem jako pierwsza bedę stała w kolejce do jej przeczytania! :)

8 komentarzy:

 1. Na półce mam "Chemię śmierci" tego autora jednak nie wiem czy jestem w stanie to przeczytać, gdyż opis z tyłu mnie nie zainteresował. Może jednak kiedyś uda mi się przez to przebrnąć. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No muszę wreszcie zacząść czytać tego pisarza skoro tak zachęcasz

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego co znalazłam na stronie autora, niestety do tej pory napisał tylko cztery książki. Ale wszystko jeszcze przed nim;)
  O, widzę że czytasz teraz "Pokój do wynajęcia". Jestem ciekawa Twojej opinii;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego pisarza. Właściwie jaki gatunek literacki on pisze?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie znam, ale...postaram sie to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Póki co znam tylko "Chemię śmierci" tego autora, i czytało mi się to naprawdę dobrze. Teraz czekają na mnie "Szepty zmarłych":)

  OdpowiedzUsuń
 7. Becketta uwielbiam, ale moim wyborem byłaby pani Rachel Caine :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...