sobota, 10 marca 2012

DZIEŃ 8 - Mało znana książka, która nie jest bestsellerem, a powinna nim być...

"CHATA" - William P. Young
Właśnie, któż zna tę książkę? Za pewne niewiele osób może się pochwalić jej znajomością, a szkoda... Nagłówek z okładki informuje, że to bestseller numer 1 New York Timesa i ponad 6.000.000 sprzedanych egzemplarzy. Nie wątpię... Jednak szkoda, że w Polsce nie cieszy się taką samą popularnością. Ja po raz pierwszy i jedyny, usłyszałam o tej książce od kolegi z pracy. Polecał, mówił że warto, pożyczył... Przeczytałam. I była to zdecydowanie najbardziej oryginalna powieść jaką kiedykolwiek miałam w ręce! Nie znaczy to wcale, że byłam nią ślepo i bezkrytycznie zachwycona, bo wcale tak nie było, ale i tak mimo wszystko jest to książka, którą mogę polecić każdemu, bez względu na wiek i wyznawaną wiarę! Jest to książka oryginalna, wyjątkowa, niepowtarzalna, głęboka  i zdecydowanie godna polecenia! Zmusza do refleksji i przemyśleń i może zmienić poglądy niektórych ludzi na pewne sprawy. I bez względu na to czy byłam nią zachwycona czy też nie do końca, uważam że warto aby trafiła w każde ręce... A kto jest ciekaw mojej recenzji zapraszam TUTAJ

4 komentarze:

 1. Okładka zachęca, bez wątpienia, i jeśli sądzisz, że powinna być bestsellerem w Polsce to chętnie ją przeczytam. Lubię mało znane a bardzo ciekawe książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że gdzieś słyszałam o tej powieści... Przeczytałam jej opis, przeczytałam trochę o autorze... No nie wiem. Z pewnością jest interesująca, ale jakoś nie mam na nią ochoty..

  OdpowiedzUsuń
 3. własnie, nikomu nie znana ksiazka a po recenzji sądze ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę ją w końcu przeczytać.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...