poniedziałek, 4 listopada 2013

"UZDRAWIANIE CIAŁA ZA POMOCĄ UMYSŁU" - Dr David R. Hamilton

gatunek: PORADNIK, ZDROWIE
Rok wydania: 2012 
Ilość stron: 326
Oprawa: miękka 
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Dostępność: Talizman.pl   


OPIS WYDAWCY
Jak to możliwe, że placebo działa? Czy każdy z nas może dowolnie wykorzystywać uzdrawiającą właściwość umysłu? Odpowiedzi udziela niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej. W swojej pierwszej na polskim rynku książce opisuje, w jaki sposób możemy wykorzystać wizualizację, zaszczepione w nas przekonania i pozytywne nastawienie do wyleczenia całego organizmu. Poprzez rewolucyjną metodę uzdrawiania w polu kwantowym Autor pokazuje, jak wyobraźnia i myśli stymulują systemy obronne ciała oraz uruchamiają procesy zwalczania choroby, bólu i dolegliwości fizycznych. Na wszystkie przytoczone w książce tezy znajdziesz wiarygodne wyniki specjalistycznych badań. Twój umysł – najskuteczniejszy lek.

MOJA OPINIA
"Optymiści żyją dłużej!" - pierwsze niemal zdanie z powyższej książki wyjaśnia wszystko! Uśmiech i pozytywne nastawienie do życia i świata - w tym tkwi cała tajemnica. Pewnie słyszeliście już nie raz o prawie przyciągania? Masz tak, jak myślisz. Dostajesz to, co wysyłasz do wszechświata! I nawet jeśli nie wierzysz lub podchodzisz sceptycznie - sprawdź, bo to naprawdę działa!

Bez względu na to czy marzysz o miłości, pieniądzach, karierze czy zdrowiu, jest jeden magiczny sposób, który pozwoli nam to wszystko osiągnąć! Magiczny sposób, który nie wymaga od nas wiedzy tajemnej, umiejętności posługiwania się czarodziejską różdżką, ani przygotowywania magicznych wywarów z łuski węża i skrzydełka nietoperza... :) Jest to sposób, który możesz wykorzystać i Ty i tylko od Ciebie zależy jego powodzenie... Pozytywne myślenie! - oto cała tajemnica! Proste prawda? :)

"Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu" to niezwykle ciekawa pozycja, która zdradzi nam kilka tajemnic na temat naszego zdrowia, naszego ciała, oraz przedstawi siłę naszego umysłu! Przedstawi przepis na polepszenie swojego samopoczucia i stanu zdrowia, bez użycia kilogramów kolorowych pigułek! Zostanie też poruszony temat placebo. Właśnie, czy zastanawialiście się kiedyś nad jego fenomenem?! Jak to się dzieje, że chory człowiek, przekonany o tym, że otrzymał silny lek, zauważa znaczną poprawę zdrowia i samopoczucia, choć zażył nic więcej jak zakamuflowaną witaminę C?! :) A do tego poprawę jego samopoczucia, można udokumentować poprawą wyników autentycznych badań lekarskich! To doskonały przykład na to, jak wielką moc mają nasze myśli i nasze nastawienie! I przykład placebo dokładnie to pokazuje. Człowiek przekonany, że właśnie dostał silny lek, odczuwa niemal natychmiastową poprawę samopoczucia! Jaki z tego wniosek? Jeśli w coś naprawdę wierzysz, dostaniesz to!

W książce poruszony też zostaje temat afirmacji i wizualizacji, o którym ja mogłabym napisać naprawdę wyczerpujący artykuł, wychwalający ich działanie! Nie muszę. Wszystkie niezbędne informacje na ich temat znajdziecie w powyższej książce! :) Mogę jedynie zachęcić, aby dowiedzieć się o nich więcej, gdyż prawidłowo stosowane mogą zdziałać cuda :) i choć ja stosuję je od niedawna już widzę u siebie poprawę! Moje życie zmieniło się na lepsze, gdyż zaczęłam skupiać się na rzeczach pozytywnych! Na tym czego chcę, a nie na tym czego nie chcę! To sprawa podstawowa! :)

Książka autorstwa dr Hamiltona to bardzo wartościowa pozycja, dla każdego, kto chciałby poznać tajemnicę zdrowia i dobrego samopoczucia, bez potrzeby zostawiania całej gotówki w aptece i bez konieczności faszerowania się kolorowymi i licznymi tabletkami! :) Oczywiście, przy poważnych dolegliwościach, lekarza ona nie zastąpi, jednak myślę, że warto popracować chociaż nad poprawą własnego samopoczucia i nastawienia do życia! :) Na pewno pomoże to w okresie rekonwalescencji! Uśmiechnijcie się i pamiętajcie "Optymiści żyją dłużej!" :)


Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii
Serdecznie dziękuję!

6 komentarzy:

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...