czwartek, 22 maja 2014

"Jak rozwinąć naturalną intuicję" - Sherrie Dillard

Gatunek: PORADNIK
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 264
Oprawa: miękka 
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Dostępność: Talizman.pl

Chyba każdemu z nas choć raz zdarzyło się uniknąć nieszczęścia z bliżej nieznanych powodów. Dziwnego przeczucia, nagłej zmiany planów bez jasnej konkretnej przyczyny... Mówimy potem o opatrzności, czuwającym aniele stróżu, czy po prostu szczęściu. Zdarza się też, że kiedy poznajemy nową osobę, od razu wzbudza ona w nas dziwny niepokój lub niechęć. Wtedy wydaje się to być po prostu bezpodstawnym uprzedzeniem do czyjejś osoby, natomiast z czasem może okazać się, że dana postać rzeczywiście mogła wyrządzić nam przykrość, a nawet krzywdę lub być sprawcą wielu nieporozumień i kłopotów. Jak to się dzieje? Skąd biorą się te przeczucia? To nic innego jak nasza intuicja...

Intuicję posiada każdy człowiek. Każdy czuje sympatię lub niechęć do kogoś, lub czegoś. Każdy podchodzi do pewnych sytuacji z entuzjazmem, lub obawą. A ile razy tobie bądź Twoim znajomym udało się uniknąć nieszczęścia, bo jakieś wewnętrzne przeczucie kazało im zmienić drogę? Takie sytuacje tylko świadczą o tym, że posiadamy szósty zmysł... U jednych jest on bardziej rozwinięty i ostrzega ich za każdym razem, u innych jest mniej rozwinięty i tylko kilka razy dał o sobie znak. Mam jednak świetną wiadomość. Czy wiedzieliście, że nad intuicją można pracować? Czy wiedzieliście, że można ją rozwijać, tak aby ostrzegała nas za każdym razem kiedy jest taka potrzeba?

O tym, jak tego dokonać powie nam w swojej książce pani Sherrie Dillard. Medium z ponad 20 letnim stażem, której niezwykły talent nie raz pomógł policji rozwiązać sprawy zaginięć, a nawet morderstw. Pani Dillard w powyższej książce wyjaśnia nam czym dokładnie jest intuicja i czy posiada ją każdy człowiek. Zdradza nam sprawdzone sposoby na jej rozwinięcie i usprawnienie, za pomocą medytacji i ćwiczeń. A ponadto przedstawia nam 4 rodzaje intuicji - intuicję emocjonalną, mentalną, duchową i fizyczną. A dzięki zamieszczonemu w książce, opracowanemu przez nią testowi, dowiesz się z jakim typem intuicji masz do czynienia w Twoim przypadku. 

Uważam, że książka ta będzie intrygującą i wartościową pozycją, dla wszystkich, którzy interesują się swoją duchowością oraz chcieliby rozwijać w sobie nadprzyrodzone zdolności. Zdecydowanie wiarygodność i doświadczenie autorki mówi samo za siebie - dla wszelkich miłośników ezoteryki i duchowości, jest to pozycja obowiązkowa. Duża czcionka, wyszczególnione najważniejsze zagadnienia i jasny podział na rozdziały, ułatwia korzystanie z książki. Dodatkowo piękne, estetyczne wydanie, które jest znakiem rozpoznawczym tego wydawnictwa, umila czas spędzony z tą książką i sprawia, że czytanie jest prawdziwą przyjemnością. 

Jak już wspomniałam, polecam tę pozycję głównie osobom zainteresowanym parapsychologią. Uważam też, że ta pozycja jest idealna na początek przygody z rozwojem duchowym i ezoteryką, gdyż naturalna intuicja i szczególna wrażliwość jest tu podstawą, która powinna wyróżniać doradców duchowych i medium. Mnie ta pozycja przypadła do gustu i przyznaję, że miło spędziłam z nią czas... teraz już wiem dlaczego nowa znajoma, która w krótkim czasie stała się prowodyrką wszelkich spięć i nieporozumień, z niewiadomych powodów od początku budziła moją niechęć. Wiem też co to za tajemnicze przeczucie kierowało koleżanką, która uniknęła kilku guzów i siniaków, w ostatnim momencie zmieniając autobus i godzinę wyjazdu na wycieczkę... Wrodzona, naturalna intuicja, która i Tobie może towarzyszyć każdego dnia... :)

Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii!
Serdecznie dziękuję!

4 komentarze:

 1. Z przyjemnością przeczytam jeśli wpadnie w moje ręce ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam pojęcia, że intuicją można sterować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Parapsychologią nie jestem zbytnio zainteresowana, ale z drugiej strony fajnie tak móc popracować nad jakością swojej intuicji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. E tam, nie interesuje mnie to. Parapsychologia.. Nie dla mnie :)
  http://art-forever-in-my-mind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...