wtorek, 6 maja 2014

Stos! :) czyli to, co Tygryski lubią najbardziej!
Dawno już tego nie robiłam... I nigdy nie nauczę się tego robić regularnie, co miesiąc. Niestety... taki już mój urok! :) ale właśnie dziś postanowiłam pokazać Wam mój stosik... :) Zdjęcie nie najlepszej jakości, ale co nieco widać :) Więc zaczynam... od dołu...


1. "Dotyk Midasa" R. Kiyosaki, D. Trump - egzemplarz do recenzji od strony Bogaty Ojciec :) Ostatnio wzięłam swoje pieniądze w swoje ręce! Zajęłam się czym trzeba, postawiłam na edukację finansową i idzie coraz lepiej! Jak widać uczę się od najlepszych :) Już niebawem recenzja... :)

2. "Atlas chmur" D. Mitchell - oto słabość mojego męża do mojej słabości :) tak mogę to nazwać... wybraliśmy się na wspólne zakupy i choć "groził mi", że żadnych książek nie będzie! jedna się zawieruszyła :) Film nie przypadł mi do gustu, ale dam szansę książce. już kiedyś się pojawiła w stosie, ale do tej pory nie miałam okazji po nią sięgnąć... zamierzam naprawić to w najbliższym czasie :)

3. "Zanim zasnę" S.J. Watson - polecił mi ją kolega z pracy, który zawsze ma coś ciekawego w zanadrzu! :) poleciałam od razu do biblioteki i przepadłam... Rewelacja! Już przeczytana! Recenzja również gotowa... zapraszam! KLIK

4."Nawiedzony dom" J. Hawkes - z biblioteki, bardzo spontanicznie... ot lubię nawiedzone domy, duchy... a tak dawno nie czytałam :) taka historia to dla mnie typowa historia dla chwilowego relaksu i "odmóżdżenia" :)

5. "Infekcja" Tess Gerritsen - Pożyczona od koleżanki :) Gorąco polecana.. w najbliższych planach.

6. "Praktyczne metody osiągania sukcesów" - kolejna słabość wygrzebana w Biedronce w koszu z przecenami :) - tylko 9,90! nie mogłam przejść obok spokojnie... poradniki motywacyjne, samodyscyplina, samorozwój, pozytywne myślenie - moje ostatnie małe "upośledzenie" :)

7. "Potęga podświadomości" J. Murphy - Biedronka... a poszłam tylko po bułki i mleko! :) znalazłam wznowione wydanie bestsellera! którego nie czytałam! no jak przejść obojętnie!? no jak?!?! :)

8. "Pełna wiara w siebie" R. Anthony - mówiłam coś o moim "upośledzeniu"? :) oto ciąg dalszy! ale za 1zł w bibliotece, grzech było nie wziąć! :)

9. "Pamiętnik diabła" A. Bednarek - do recenzji od autora! :) Przybyła wczoraj! Sądząc po opisie wydawcy - coś dla mnie! Po przeczytaniu kilku rozdziałów zdecydowanie podtrzymuję zdanie! :) Zapowiada się ciekawie! Oficjalna strona -  KLIK

Co myślicie? :) Znacie te pozycje? 
Które czytaliście? Które polecacie? 
Jestem bardzo ciekawa Waszego zadania :) 

21 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie przeczytałabym "Atlas Chmur", tylko, że oglądałam już film... to jest pewna przeszkoda. Poczekam na Twoją recenzję, żeby stwierdzić czy warto :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie stosiki też rzadko pojawiają się co miesiąc. Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nic nie czytałam ;o tak więc czekam na recenzje ;) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie czytałam tych pozycji ,ale po iektóre na pewno śięgne 2 3 4 5 i 9

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam okazji czytać żadnej z tych pozycji, dlatego czekam na najbliższe recenzje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na recezję Atlasu Chmur i Pamiętnika Diabła ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie martw się, ja też bardzo rzadko i nieregularnie wstawiam zdjęcia stosików. :) Chciałabym przeczytać "Zanim zasnę", a teraz bardzo zaintrygował mnie ten "Pamiętnik diabła"...

  OdpowiedzUsuń
 8. "Zanim zasnę" od dawna mam u siebie, muszę się w końcu za to zabrać :-) Poza tym zazdroszczę "Atlasu chmur"!

  OdpowiedzUsuń
 9. Też mam obecnie w stosiku Pamiętnik Diabła. Moim zdaniem człowiek odpowiedzialny za szatę graficzną albo był nieprzytomny, albo zrobił sobie jaja... Kto daje bezszeryfowy font do książki? :/

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie kojarzę żadnego autora, ale życzę miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Z całego stosu kojarzę jedynie Atlas chmur, na filmie zasnęłam (co chyba było spowodowane późną godziną oglądania...), więc nie mogę się wypowiedzieć na jego temat ani tym bardziej książki. Reszty nie znam, a i w sumie nie moje klimaty, ale recenzje z chęcią przeczytam. :)

  Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 12. zazdroszczę "Pamiętnika diabła";) kiedyś na pewno znajdzie się i w moim stosiku:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Na "Atlas chmur" mam naprawdę wielką ochotę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja czytałam tylko "Infekcję" i też gorąco polecam. Po twojej ostatniej recenzji zainteresowała mnie książka "Zanim zasnę". Na pewno będę jej szukać :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Pamiętnik diabła - ale śmiechłem, świetna okładka :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Chętnie podkradłabym Ci "Atlas chmur" i "Zanim zasnę". :)
  Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 17. Hmmm... Jak dla mnie to co najwyżej powieść pani Gerritsen, ewentualnie "Atlas Chmur", choć niekoniecznie. Niemniej jednak Tobie życzę wiele przyjemności z lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 18. "Atlas Chmur" już czeka na mojej półce ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. "Pamiętnik diabła" mam, muszę się wreszcie za niego zabrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. "Pamiętnik diabła" brzmi ciekawie. Jak znajdę, na pewno się zabiorę :)
  http://art-forever-in-my-mind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...