wtorek, 7 lipca 2015

Stos... czyli najnowsze nabytki :)

Co u mnie? Jestem na urlopie :) więc jeszcze nie wiem jak będzie :) Mam zamiar oczywiście leżeć i czytać i nadrobić wszelkie blogowe zaległości... Jeszcze kilka recenzji mam w budowie, a ponieważ mój blog jakiś czas temu został rozszerzony o wpisy "życiowe", to lista moich postów roboczych jest całkiem pokaźna... Mam nadzieję nadrobić zaległości jednak dzieci i mąż również się uwagi domagają ( :P ) Będziemy leżeć na plaży nad Warmińskimi jeziorami (czyli w domu) i nad naszym polskim morzem, które kocham! :) oczywiście z książką! 

Co jeszcze? Brałam ostatnio udział w świetnej inicjatywie dziewczyn  z bloga Książkowe "kocha, nie kocha"... czyli Nocy książkoholików! Z soboty na niedzielę 4/5 lipca czytaliśmy od 20 do 6 rano! :) Dałam radę! Z resztą noc, jak co noc :P hehe :) Kto nie brał udziału, zapraszam do drugiej edycji, która już niebawem 25 lipca! Tymczasem tyle z nowości, zapraszam na przegląd stosu :) Tradycyjnie od dołu...


1. "Terror" D. Simmons - do recenzji od pana Bartosza z Wydawnictwa Vesper. Pokaźna gabarytowo pozycja, która zapowiada się niezwykle interesująco. 

2. "Pogromca lwów" C. Lackberg - do recenzji od Księgarni Tania Książka. Autorkę znają już wszyscy, aż wstyd się przyznać, że ja nie... ale już niedługo!

3. "Tak miało być" W.W. Dyer - do recenzji od wydawnictwa Illuminatio. Niezwykle pozytywna, podtrzymująca na duchu książka! Polecam! Recenzja tutaj :)

4. "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" S. Argov - zakup własny. Książka, którą każda kobieta powinna przeczytać i mieć w swojej biblioteczce! Warto do niej zajrzeć częściej niż raz! Czytała dawno temu i polecam! Lektura obowiązkowa dla każdej pani... recenzja tutaj :)

5. "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" S. Argov - zakup własny. Upolowałam na all pakiet dwóch części w bardzo korzystnej cenie 24zł :) Gdzie cena okładkowa jednej wynosi 29,90... Obowiązkowe lektury dla każdej pani - powtarzam :)

6. "2xME" A. T. Wilk - do recenzji od autorów. Brzmi tajemniczo prawda? Książka dla osób dbających o zdrowie, kondycję i zdrowe odżywianie. Nie stroniących od siłowni :) Recenzja tutaj

7. "Dom kości" G. Masterton - do recenzji od Księgarni Tania Książka. Król horrorów obecnie umila mi letnie wieczory :) recenzja niebawem

8. "Sposób na singielkę" Zuberek, Nowak - do recenzji od wydawnictwa Pascal. Przeczytana, przemyślana, recenzja w budowie... :) 

9. "Świat według zołzy" - do recenzji od wydawnictwa Pascal. Dużo zołz w tym stosie, co nie? :D oj, ja nie wiem co ze mnie wyrośnie... :P recenzja tutaj

10. "Kwitnący krzew tamaryszku" Majer-Pietraszak - do recenzji od Pani Anny z portalu Business & culture. Coś polskiego, coś lekkiego, coś kobiecego :)

11. "Tylko martwi nie kłamią" K. Bonda - do recenzji od Księgarni Tania Książka. Właśnie... Panią Bondę znają wszyscy, ja jeszcze nie. Trzeba to naprawić :) 

Stos uzupełniający :)

1. "Północ i południe" E. Gaskell - zakup własny w Biedronce jakiś czas temu :) Piękne wydania, atrakcyjna cena... nie mogłam przejść obojętnie :)

2. "Rozważna i romantyczna" J. Austen - zakup własny w Biedronce. 

3. "Duma i uprzedzenie" J. Austen - zakup własny w Świecie Książki... Polowałam na tę książkę w Biedronce. Odwiedziłam wszystkie Biedronki w rodzinnym Olsztynie... podczas wycieczki do Krakowa odwiedziłam po drodze "całą Polskę" Biedronek i nic... ! :) zakupu dokonałam więc u wydawcy :D

Znaleźliście coś dla siebie? 
A może którąś z tych pozycji już czytaliście?

16 komentarzy:

 1. "Terror" mi się marzy, ale najpierw potrzebuję zastrzyku gotówki. Oczywiście poczekam cierpliwie na recenzję ).

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli to Dan Simmons od "Hyperiona", to też jestem ciekaw "Terroru".

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowicie jestem ciekawa prozy Lackberg. Nęci mnie i nęci, więc czuję, że prędzej czy później sięgnę po coś od niej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Terror to prawdziwa perełka. Fajnie że jest nowe wydanie - jak znajdę wolną kasę, to na pewno zamówię, bo kiedyś zacząłem czytać i termin mi się skończył. A cholerstwo naprawdę mocno intryguje :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja pani Bondy też jeszcze w rączkach nie miałem (bez skojarzeń proszę :P). Udanego wypoczynku i przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Terror" i "Pogromca lwów" mnie najbardziej zainteresowały.
  Przyjemnej lektury.

  P.S. Pani Bondy też jeszcze nie czytałam, ale właśnie idzie do mnie jej książka, więc niebawem sięgnę:D

  OdpowiedzUsuń
 7. "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"! <3 Czytałam kilka lat temu, jeśli podejdzie się z odpowiednim dystansem, jak najbardziej można sporo z tej książki wyciągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książki Austen to coś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic dla siebie niestety za bardzo nie widzę, ale Tobie jak najbardziej życzę przyjemnej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę się w końcu zapoznać z książkami Lackberg, w ostatnim czasie atakuje mnie to nazwisko z każdej strony :) Przyjemnego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 11. "Kwitnący krzew tamaryszku" mam również w domu. Niebawem będę czytać tę książkę, gdyż jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dlaczego mężczyźni kochają/poślubiają zołzy muszę mieć koniecznie ! :D Moje nowe Must Have książkowe, dzięki że mi przypomniałaś :)

  Bardzo udany stosik, życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Omm ^^ schowaj głeboko bo ukradnę! z drugiego stosiku mam wszystko, z 1 Bonde :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Jakie ciekawe zdobycze :) Przypomniałaś mi o tych zołzach i zamówiłam właśnie w swojej bibliotece ;)
  Pozdrawiam i miłego urlopu :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...