niedziela, 25 czerwca 2017

Mój nowy przyjaciel - Antykwariat i Księgarnia Tezeusz


Marzeniem każdego mola książkowego, jest mieć w domu biblioteczkę z prawdziwego zdarzenia. Nie, nie regał na książki. Całą biblioteczkę. Nie jest jednak tajemnicą, że książki są dość drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Dobrze, może jedna miesięcznie nie zrujnuje niczyjego budżetu, jednak czy jedna książka na miesiąc zadowoli miłośnika książek, który każdą wolną chwilę spędza z nosem między papierowymi stronami? Nie sądzę! Skąd więc brać książki? Oczywiście księgarniane regały aż uginają się pod ciężarem nowiuśkich, pachnących egzemplarzy, które aż proszą się o chwilę uwagi, a jednocześnie lekko odstraszają ceną. Aby mól książkowy mógł kupować wszystkie interesujące go pozycje, musiałby do księgarni przyjeżdżać ciężarówką, i z sejfem bankowym na plecach... wiem coś o tym. Niezbyt zadowalająca to perspektywa, prawda? Szukamy więc innych, tańszych sposobów, by jak najwięcej książek znalazło się w naszym posiadaniu. 

Wszyscy znajomi z mojego otoczenia wiedzą, że przyjmę wszystkie książki, które są komuś zbędne. Często też odwiedzam kiermasze biblioteczne, gdzie można nabyć za symboliczną kwotę ciekawe książki, które już nikomu nie są potrzebne. Jednak takie kiermasze są w nielicznych bibliotekach. Kolejnym świetnym pomysłem są antykwariaty... i na tym zatrzymam się dziś na dłużej, gdyż uważam, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie, by wzbogacić swoją domową biblioteczkę o ciekawe tytuły, niedrogim kosztem. Przedstawiam Wam więc mojego nowego przyjaciela - TEZEUSZA... :)


Antykwariat i księgarnia Tezeusz to wyjątkowe miejsce w sieci, które zasługuje na chwilę uwagi. Internetowy antykwariat założył wiele lat temu pan Andrzej Miszk. Jego malutkie przedsięwzięcie w ciągu 9 lat stało się 60 osobową firmą. Dziś ma już wiele siedzib w całej Polsce i ciągle się rozrasta. Choć początkowo miejsce to było ukierunkowane na książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne, dziś można znaleźć tam bogate zbiory książek niemal każdego gatunku. TEZEUSZ posiada w swojej ofercie ponad 200 tysięcy tytułów, w tym około 120 tyś książek używanych i 80 tyś nowych, gdyż jest to również księgarnia i oferuje nowości, które pojawiają się na rynku wydawniczym... jestem więc przekonana, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Książki używane, zabytkowe, kolekcjonerskie... Poradniki, albumy, książki naukowe, encyklopedie.. Książki dla dzieci i młodzieży, obcojęzyczne, religijne, podręczniki szkolne i akademickie a nawet bajki, zabawki, płyty DVD i wiele innych... znajdziesz tam wszystko! A co najważniejsze w bardzo przystępnych cenach i w wielu wariantach wysyłkowych, takich jak dostawa kurierska, Poczta Polska, lub odbiór osobisty.

Dlaczego mnie podoba się ten Antykwariat ? Po pierwsze miejsce to jest świetnym pomysłem, by powiększyć swój domowy zbiór o interesujące nas tytuły i nie zostawić przy tym jednocześnie całego swojego majątku, gdyż można tam znaleźć setki książek za kilka złotych. Dodatkowo proponowane są bardzo korzystne promocje, jak np wysyłka gratis! Jest tam również mnóstwo perełek literackich i unikatów, które już komuś wcześniej służyły, a teraz szukają nowego domu. Takich książek jest tysiące... i takie egzemplarze osobiście bardzo lubię. Zawsze trzymając taką w rękach zastanawiam się ile przeszła i komu wcześniej służyła? Takie książki mają duszę. Ponadto TEZEUSZ ma swojej bogatej ofercie prawdziwe kąski dla kolekcjonerów jak m.in. "Mistrz i Małgorzata" wydanie I, bądź też książki z XIX wieku! A wszystkie egzemplarze używane mają szczegółowy, faktyczny opis stanu oraz wyglądu książki. Dlatego też uważam, że warto im zaufać :) Prowadzą również skup używanych książek pojedynczych i całych biblioteczek. Czy chcesz więc swoją biblioteczkę powiększyć o nowe pozycje, czy oddać ją w dobre ręce, zapraszam do TEZEUSZA !

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Antykwariatu na stronie 
oraz odwiedzić ich stronę na FACEBOOKU


Tezeusz.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...