środa, 20 października 2021

Czym się wożą małe gwiazdy?

dzieci gwiazd dzieci celebrytów Klara Lewandowska
Anna Lewandowska i Skrzydlaty Cybex Priam z kolekcji Jeremy Scott
Klara i Laura Lewandowskie to bez wątpienia najpopularniejsze dzieci w showbiznesie. Klara ma już ponad 4 lata, ćwiczy lepiej niż mama, gra w piłkę lepiej niż tata i biega szybciej niż Usain Bolt. Laura mimo że ma równie wiele talentów co jej starsza siostra, to nadal korzysta z wózka, nawet nie jednego. Całkiem niedawno miała okazję wypróbować nowy model...  Który to już z kolei? Tego to i ona sama nie wie, gdyż woziła się już kilkoma stylowymi pojazdami, spośród których wyraźną przewagę ma ekskluzywna marka Cybex. 

Czym woziła się Klara Lewandowska?

Rodzice Klary i Laury to światowi ludzie, którzy lubią otaczać się pięknymi, luksusowymi  przedmiotami.  Mała Klara Lewandowska podróżowała w unikalnym skrzydlatym modelu, zaprojektowanym przez Jeremy Scotta! Cybex Priam z kolekcji Jeremy Scotta łączył elegancką czerń, z ramą w kolorze złotym i kołami trekkingowymi ze złotymi ‘felgami’. Nie mogło oczywiście zabraknąć złotych skrzydeł na gondoli i siedzisku Lux. Następny był model Cybex Priam – Birds of Paradise z kolekcji limitowanej. Potem widziano ich jeszcze z szarym wózeczkiem ozdobionym cekinową rybką, Cybex Priam Crystal Lized. Kolejnym cackiem małej Klary była szałowa spacerówka z nowej kolekcji Spring Blossom Light. A czym się wożą inne dzieci gwiazd i celebrytów... ?

Cybex wózek gwiazd

dzieci gwiazd dzieci celebrytów
Sonia Bohosiewicz
Jak się okazuje marka Cybex jest często wybierana przez celebrytów! Z takim wózkiem widziano między innymi: Paulinę Sykut-Jeżynę, Maję Bohosiewicz, Marinę Łuczenko-Szczęsną oraz wiele gwiazd Hollywood! Nic więc dziwnego, że słyszy się określenie - Cybex wózek gwiazd... Skąd ten trend?

Marka Cybex powstała z pomysłu Martina Posa, który bazując na własnych doświadczeniach postanowił stworzyć firmę, która zaoferuje praktyczne i funkcjonalne produkty dla dzieci. Jego wózki dziecięce zapewniają maksimum bezpieczeństwa, co potwierdzają liczne certyfikaty i wysokie oceny w testach bezpieczeństwa. Pojazdy dla najmłodszych wyróżniają się przede wszystkim jakością wykonania i niebanalnym wyglądem. Odznaczają się oryginalną stylistyką, prezentując kolorowe i radosne motywy i wzory. A jak prezentują się pod względem użytkowania? Amortyzowane koła terenowe z wypełnieniem żelowym, sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych i na każdej powierzchni. Długa budka zakryje i ochroni malucha, aż po kolana, a odwracane siedzisko pozwoli dziecku podróżować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Regulowane oparcie można położyć na płasko i stworzyć swojemu dziecku najwygodniejszy system podróżny. Do tego dopracowana amortyzacja, wygodny kosz na zakupy, miękka, piankowa kierownica z regulowaną wysokością i bardzo łatwy system składania... Cóż, wygląda na to, że wózki Cybex nie mają sobie równych! Łączą w sobie nowoczesny, modny design z funkcjonalnością. Nic więc dziwnego, że po ich produkty sięgają nawet gwiazdy... Sama z chęcią woziłabym się po mieście z takim wózkiem! A jeszcze lepiej takim... o ile ktoś chciałby mnie jeszcze wozić ;) 

dzieci gwiazd dzieci celebrytów
Olga Kalicka

Luksusowe wózki na każdą kieszeń!

Wózki Cybex szczególnie przypadły do gustu gwiazdom, gdyż lista ich miłośników jest naprawdę długa. Przez to marka kojarzy się z luksusem i niestety, kosmicznie wysoką ceną. Panuje fałszywe przekonanie, że skoro wozi się nim Klara Lewandowska i Liam Szczęsny, to Antek Kowalski i Zosia Nowak, mogą tylko patrzeć z zazdrością i obejść się smakiem. Nic podobnego! Marka Cybex wcale nie jest przeznaczona tylko dla najbogatszych, gdyż są to wózki na każdą kieszeń! Nie wierzysz? Na stronie 3kiwi.pl znajdziesz wiele kultowych modeli w bardzo atrakcyjnej cenie! Nie można przejść obok nich obojętnie...

Celebryci, którzy wybrali wózki Cybex...

dzieci gwiazd dzieci celebrytów
 Anna Skura
1. Anna Lewandowska 
2. Olga Kalicka
3. Marta Kaczyńska  
4. Sonia Bohosiewicz 
5. Paulina Sykut-Jeżyna 
6. Anna Skura 
7. Marina Łuczenko-Szczęsna 
8. Natalia Siwiec 
9. Keira Knightley 
10. Nicky Hilton 
11. Cate Blanchett 
12. Liv Tyler 
13. Sarah Jessica Parker 
14. Gwen Stephanie 
15. Stacy Ferguson, czyli Fergie z Black Eyed Peas, 
16. Gisele Bundchen 
17. Katherine Heigl
18. Jennifer Love Hewitt 
19. Simon Cowell 
20. ...i inni... ;dzieci gwiazd dzieci celebrtów
Marina Łuczenko-Szczęsna
wózki celebrytów dzieci gwiazd
Natalia Siwiec
wózki celebrytów dzieci gwiazd
Nicky Hilton

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...