sobota, 13 listopada 2021

Półki na książki i pojemniki na gazety – kilka oryginalnych pomysłów


Najczęściej leżą na stole albo przemieszczając się z miejsca na miejsce, zaczynają walać się po całym mieszkaniu... W moim przypadku, zawsze kończy się to w ten sam sposób – w końcu kończy mi się cierpliwość i wszystkie wywalam... co to takiego? Oczywiście gazety! ;) 

A gdyby tak znaleźć fajny stojak? Klasyczny lub bardziej awangardowy, albo taki przypominający małe dzieło sztuki? Albo niebanalne pudełka, pojemniki, kosze i skrzynki? Takie też sprawdzą. Na pewno utrzymają ład i porządek i nie będą nikomu zawadzać. Co można wykorzystać!

Skrzynia po owocach

Pojemnik na gazety można zrobić samemu. Młotek, farba, kilka śrubek i do dzieła :) Stara skrzynka na owoce może dostać drugie życie! Wymaga to trochę wolnego czasu i chyba też trochę umiejętności, ale takie własnoręcznie wykonane mebelki mogą się całkiem fajnie prezentować. Można też dokupić 4 nóżki na kółkach i nasz gazetownik będzie jeździć! Nie wiem czy u mnie by się taki patent sprawdził, bo mam panele na podłogach i pewnie byłoby dość głośno, ale Wy możecie spróbować. Taka skrzynia nadaje się zresztą nie tylko na gazetownik, gdyż można z niej zrobić naprawdę mnóstwo innych bardzo ciekawych elementów! 

Stojaki reklamowe

Myśleliście, że stojaki reklamowe to tylko... stojaki do ekspozycji produktów i ulotek reklamowych?! :P Skądże! Dobra, ja też tak kiedyś myślałam, dopóki nie zobaczyłam takiego patentu, gdzieś w... przychodni albo sklepie (?) Sama nie pamiętam gdzie, ale wiem, że mi się podobało! Bardzo fajnie i oryginalne rozwiązanie, zwłaszcza że stojak był jeszcze ozdobiony kolorowymi lampkami! ;) 

Porozglądałam się trochę i można znaleźć wielu producentów, którzy robią takie stojaki na zamówienie, spersonalizowane pod klienta. Projekty można konfigurować na wiele sposobów lub wybrać po prostu gotowy model. Na stronie ST Print można znaleźć gotowe stojaki podłogowe, półkowe i naladowe w różnych wielkościach, formach i kolorach. Dostępne są zarówno modele standardowe, jak i modele w nietypowych formach, z różną ilością półeczek i kieszonek... Jeśli lubicie oryginalne ozdoby i nieoczywiste, lecz bardzo praktyczne rozwiązania, to taki niepozorny stojaczek może stać się fajnym elementem dekoracyjnym w Waszym mieszkaniu! Wystarczy przyozdobić je według własnych pomysłów i upodobań, a pozwolą Wam uporządkować przestrzeń i zapanować nad niesfornymi czasopismami walającymi się po mieszkaniu...
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest na wagę złota... :) Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...